2733
2734

ترکیده؟

نیست چرا؟

من تا پارت بیست و پنج اینا خوندم. الان میخواستم ادامشو بخونم میبینم تو پربازدیدها ک نیس😐😐

کسی میدونه؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تركيد بنظرم خيلي ادم مزخرفي بود

چرا؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2731
چرا؟

نمي دونم چرا تركيد

شايد خودش خواسته

ولي خوب خيلي بهش انتقادات زياد شده

بود

چند صفحه اخر همه بشدت انتقاد ميكردن ازش

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
به نظر منم

عه چرا مگه چی گفت؟ من خیلی پیش نرفتم

2738
نمي دونم چرا تركيد شايد خودش خواسته ولي خوب خيلي بهش انتقادات زياد شده بود چند صفحه اخر همه بشدت ...

صفجات انقدر جلو رفت ک من نرسیدم بخونم. مثلا از چی انتقاد کردن بچه ها؟

برو تو تبادل نظرهاش شاید تاپیک جدید زده باشه تاپیکهای قبلیشم بخون اونوقت میفهمی ما چی میگیم

اکانتشو داری؟ تگش کن واسم لطفا🌹🌹🌹

منم نتونستم تموم کنم به منم بگین چی شد آخرش دوس دارم بدونم هر چند احساس میکردم دارم رمان میخونم شبیه واقعیت نبود به نظرم

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
صفجات انقدر جلو رفت ک من نرسیدم بخونم. مثلا از چی انتقاد کردن بچه ها؟

مثلا همه ميگفتن خيلي پر رويي

خانواده خودت اعتنا نكردنت

واسه لباس شوهرتو انداختي به جون مادرش و تا حد طلاق رفتي

يكي گفت پر رويي خيلي بي اصل و نصب هستي 

واسه ي اسم بچه كه خواهر شوهرت گفته دعوا راه انداختي و اعصاب همه رو خورد كردي

يكي ميگفت مادرت خيلي بده با اين حال از شوهرت چرا انتظار داري احترام بذاره بهش و ...

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
منم نتونستم تموم کنم به منم بگین چی شد آخرش دوس دارم بدونم هر چند احساس میکردم دارم رمان میخونم شبیه ...

دقیقا منم شک دارم. اخه قلمش خیلی روان بود. من در طی تاپیک احساس میکردم شاید از جایی کپی کرده. باز نمیدونم

2706