2726
عنوان

فردا عمل بینی دارم

11955 بازدید | 49 پست

سلام دوستان فردا صبح میرم برای عمل بینی خیلی استرس دارم و چندتا سوال اول اینکه گفتن از ۹سب چیزی نباید بخوریم حتی ابم نمیتونیم بخوریم؟بعدم چه لوازمی باید با خودمون ببریم کلینیک؟واخریش به من گفتن ساعت هفت اونجا باش همراهمم از ساعت هفت باید اونجا باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستمال کاغذی با کمپوت اناناس

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2728

هیچی اصلانباید بخوری اصلا ب مرده گفتم چرامیگن بعضیاسرعمل نمیمونن گفت خانم یارو میادمیگه هیجی نخورده ناشتاس نکن بحش ی دست کله پاچه میخوره میاداین باعثمرگه پس ل لانباید جیزی خورد

چ دلی دارین عمل میکنین خواهر من عمل کرد دیروز میگفت خیلی درد داشت 

هنوزم درد داره

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706