1345
1341

امروز  مغازه رفتم برای خرید

یه خانومه بود بوی وحشتنااااکی میداد

طوری که پشت سرش راه میرفتی خفه میشدی😷😷😷

دوستان تابستونه. به غیر از صبح و شب حموم رفتن راه حلی دارین بهم بگین ، خسته میشم انقد حموم میرم😅

یه جوریه تکون میخوری بوی عرق بلند میشه😫

طالب آرامش و عشق💜

مام صابونی رکسونا

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

شیطون نکنه خودت بو میدادی که دنبال راه حلی😂

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره ۱۲ سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
1350

روزی یکبار  میرم برای دوش . لباس زیر و خونگی هر روز 

لباس بیرونی 5 روز یکبار میسورم 

بوام نمیدم

خدای من  دستانم رو بگیر در اون زمانیکه هیچکس جز تو نمیتونه به فریادم برسه و خدایا  پدرو مادر و عزیزانم  رو  و تمام مردم جهان رو  به درست ترین راه هدایت کن . 💕
1307

مرتب شستن لباس ها

دوش گرفتن

بعد از حموم اومدن فوری زیر بغل پماد زینک اکساید بزن

کاربر قدیمی م رمزم رو فراموش کردم دوباره عضو شدم.آلزایمرم خودتون دارید😁😁😁
1226

حالا خوبه شما میتونی اسپری و مام بزنی توبارداری نمیشه همش حمومم لباسامم کهنه شدبس شستم 😩

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  

مانتو رو باید بعد ی بار بیرون رفتن شست حتما وگرن هرچقد بدن تمیز باشه بی تاثیره بعضیا واقعا کثیفن من اینطور باشم عمرا از خونه بیرون نمیرم

دیررر اووومدی نخاااااا زوووود برووو 📿
1335