2726
عنوان

چرا باید اینجور بشه؟

194 بازدید | 24 پست

بچه ها چرا باید همسرم با وجود وضعیت مالی خیلی خوبی که داره ولی یه مانتو خیلی ارزون (۳۰۰) تومن برام نخره؟

همسرم کارخونه داره ماهی کم کم ۱۰ تومن در امد داره ، بجز اون تو کار خرید و فروش ملک و ماشینم هست، دوران نامزدی بهم میگفتن خسیسه میخندیدم میگفتم الکی میگن، واقعا هم کلی برام خرج کرد تو پنج ماه چیزایی که حتی تو خونه بابامم نداشتم برام خرید ولی از زمانی که باردار شدم دیگه برام خرج نکرد تا الان ک شش ماهه زایمان کردم...

خدایا پناهم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شايد ضرر كرده ورشكست شده به شما نگفته تو اين وضع و اوضاع بعيد نيست در ضمن مانتو سيصد تومني خيلي ارزون محسوب نميشه هر چقدر هم كه پولدار باشيد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

خسیسه.

من شوهرم کارخونه نداره اما دوهفته پیش برام مانتو خرید ۳۵۰

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

هر هفته یه مانتو میخریدم و با هاش همه چیو ست میخریدم ، برام هم سرعقد سرویس گرفت هم عروسی، خلاصه هرچی میخواستم فراهم بود ولی باردارک شدم مصادف شد با تابستونو منم بدنم گر داشت ولی میگفت شکم نداری همینایی که داری بپوش منم گفتم دیگه روز به روز ساییزم بزرگ میشه نخرم

نگرفتم چیزی تا زمستون شدو من اخرای بارداری بودم و حتی پالتوم تنم نمیشد ولی وقتی دست گذاشتم رو یه پالتوی ۳۰۰ تومنی گفت نمی ارزه و نمیخرم برات منم دلم شکست ، نه از نخریدنش از حرفش،گذشت و خودش برام به عنوان سوپرایز یه بافت خرید ک حتی دوبارم نپوشیدم انقد ک کوتاه بود

عیدم ک گفت هر روز ساییزت عوض میشه مانتو قبلیمو پوشیدم 

برای دانشگاه خواستم ۱۸۰ بدم بخرم برام نگرفت ، باز گفت ارزش نداره در حالی ک هم پوشیده بود هم خوشگل و شیک

شهریه ترمم و خودم ریختم (۲۰۰۰٫۰۰۰) تومن

دریغ از یه تعارف ک پول بدم بهت

رفتیم مسافرت همه فامیل سوغات گرفتن من پول نداشتم ☹️

گفتم دوست ندارم بخرم

رفتم ازمایش پسرمو بگیرن کارتم موجودی نداشت خجالت زده برگشتم و حالام از همه کاراش ناراحتم

در حالی که دیشب کلی چک برام اورد ک تاریخاشونو یاد داشت کنم براش 😔

بگید چیکار کنم

پس انداز دارم ولی خب بخاطر پسرم دست نمیزنم بهش

خدایا پناهم باش
2706