2737
2734
جدیدا دارم ب بچه هامم سخت میگیرم .میخوام ببینم من کدومم.خونم مرتبه اکثر مواقع.بوی لکه بر باید تو سرویس بهداشتی بیاد.اگر خانه کثیف باشه عصبی میشم.مخصوصا با مو

منم همینطورم.حس میکنم برا خونه زندگی دارم خودمو پیر میکنم دورو بریامو ناراحت میکنم با اینک ارزششو نداره ماله دنیا

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وسواس

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

منم همینا به علاوه اینکه شب که میخوابم همه جا باید مرتب باشه، اگه یه مو ببینم باید همه جارو جارو کنم!

به خاطر اینکه آشپزخونه کثیف نشه دوست ندارم آشپزی کنم😆

ولی خیلی اشتباهه؛ خودم و از بین بردم برا هیچ😑

2738

دوتا بچه کوچیک شیر به شیر دارم از بس حساسم شبا مثل جنازه میشم😣😣همچی باید سرجاش باشه یه دونه لیوان هم تو سینک نباشه..لباس چرک تو سبد رخت چرک نباشه😥بچه ها با لباس تعویص شده حتما حتما بخوابن...وای دیونه شدم از دست خودم و کارام😑همین الان حموم شستم اومدم بخوابم

وسواس نظم با وسواس تمیزی متفاوته

وسواس تمیزی فراتر از اینهاس مثلا چند ساعت موندن تو حموم یا دسشویی

چند مرتبه تمیز کردن خونه در روز

حساس بودن حتی به کوچکترین گرد و خاک

مثلا شوهرتون از سرکار میاد وارد خونه نشده ازش میخواید لباساشو بیرون دربیاره که خونه کثیف نشه 

شما دقیق منی 

منم باید سرویسم بو لکه بر بیاد تو. اشپزخونه و ظرفا باید بو تمیزی بده میشینم 1ساعت ال ای دی رو تمیز میکنم 

خداروشکر بیشترام خونم تمیز و مرتبه ولییییی از شانس گوهم بلانسبت هروقت یهو مهمون میاد بخصوص اونم طرف شوهرم خونم اونجوری دوس دارم نیس نمیدونم چ شانس گندیه دارم وقتی با عمم صحبت میکنم میگم بهش یا مامانم اینقد ک مرتبه خونم بخدا باورشون نمیشه میگن واسواس داری اونا میان حساسی اینطوری میشی ولی واقعا اینطور نیس مثلا پتوم تو پذیرایی سروضع خودم ژولیده چنتا ظرفم تو سینکه و...😭😭😭😭

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
منم همینا به علاوه اینکه شب که میخوابم همه جا باید مرتب باشه، اگه یه مو ببینم باید همه جارو جارو کنم ...

هااا این مریضی رو ک برا تمیزی دوسندارم آشپزی کنمو منم دارم حس میکنم بعد هر آشپزی باید خونه تکونی کنم😂

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
منم نظر همینه خودمو پیر میکنم

یکی از اقوام ما خونه زندگیش فقط ظاهری تمیزه؛ یعنی جمع و جوره؛ ولی باطنن واقعا کثیف و شلخته اس؛ خود خانومه با اینکه سنش بالاست مثله عروسا میگرده و همش به خودش میرسه، سالهاس هم که همین شکله و پیر نشده😂

من دوس دارم خونه تمیز کردنی هیشکی نباشه خونه تمیز میکنم پسرم میرع باز لک میکنه انقد حرص میخورم من هرروز خونرو جارو دستمال میکنم شوهرم دعوام میکنه میگ انقد وسواس نباش اما بعد چن وقت یهو 2روز هیچ کاری نمیکنم انگار خسته میشم یاحوصله ندارم

نمیدانم چشددرمن فقط یک لحظه فهمیدم که خیلی دوستت دارم  
2706