2737
2734

عزیزم خب این حال تو کاملا طبیعیه یه رابطه عاطفی ازهم پاشیده شده وچیزکمی نیست مدتی زمان میبره تا بتونی مثل سابق بشی من بعد نامزدیم که بهم خورد 6ماه زیر نظر روانشناس بودم چون حال روحیم خیلی بد بود شدیدا عاشقش بودم اما الان خداروهزار مرتبه شکرمیکنم ازدستش راحت شدم چون الان شوهرمو خیلی بیشتر دوست دارم ان شاءالله تو آینده یکی بهتر خدا جلوی روت میزاره غصه نخور و خودتو اذیت نکن

برای خوشبختی منو عشقم یه صلوات  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست بودین یا سنتی بود؟

همکلاسی ارشدم بود اومدن خواستگاریم بعد چون یه سری دروغ گفته بودن و معلوم شد خیلی تفاوت فرهنگی داریم خونوادم جواب رد دادن بعدش بهم گفت خونوادم تو رو دوس دارن خونوادتو راضی کن دوباره میام دوسال با خونوادم جنگیدم و کمکش کردم کار پیدا کرد ماشین خرید مامانشم بهم زنگ زد که خونوادتو راضی کن. یه هفته مونده بود به خواستگاری گفت مامانم ناراضیه میگه اوندفعه چرا جواب رد دادن و گفت زنگ بزن با مادرم صحبت کن وگرنه فراموشم کن

2731
عزیزم خب این حال تو کاملا طبیعیه یه رابطه عاطفی ازهم پاشیده شده وچیزکمی نیست مدتی زمان میبره تا بتون ...

ممنونم گلی پیش روان شناس رفتم همه میگن شخصیتش خطرناک بوده ولی خب من بهش وابسته شده بودم

همکلاسی ارشدم بود اومدن خواستگاریم بعد چون یه سری دروغ گفته بودن و معلوم شد خیلی تفاوت فرهنگی داریم ...

چقدر بی شخصیت بعد این همه مدتی که پشتش بودی !! دوست گلم ازهمین اول مشخصه که چجور شخصیتی داره به خاطر احساساتت خودتو بدبخت نکن باچشم باز نگاه کن تا بعدا پشیمون نشی

برای خوشبختی منو عشقم یه صلوات  
چقدر بی شخصیت بعد این همه مدتی که پشتش بودی !! دوست گلم ازهمین اول مشخصه که چجور شخصیتی داره به خاطر ...

از یه طرف چون وابسته بودم حالم بده از یه طرف اینهمه پشتش بودم کمکش کردم بی چشم و رو بود

2738
خدا رو شکر کن تو نامزدی این رو فهمیدی  و این رابطه تموم شده

کمک مالی هم بهش کردم چون من میرفتم سرکار اما اون بیکار بود حتی پول ثبتنام آزمون رو از من میگرفت منم چون عشق اولم بود و خیلی دوسش داشتم کمکش میکردم الان خیلی پشیمونم و میخوام خودمو خفه کنم

الان بهتري؟

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
آره عزیزم الان یه ماهو چند روزی میگذره خداروشکر بهترم فقط هنوز نتونستم بی وجدانی و بی معرفتی خودشو خ ...

تجربه تقريبا مشابهي داشتيم عزيزم خودت رو اذيت نكن من چندشال بعدش ازدواج بسيار موفقي داشتم ك خدارو بابت تمام كسايي كه از سر راهم برداشت شكر كردم اميدوارم شما هم تجربه ي مشابهي داشته باشي😊

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2706