2737
2734

دیشب عروسی خواهرم بر گزار شد ۱۰ روز دیگه عروسی برادرم .حالا من میخوام لباس که برا ی عروسی خواهرم پوشیدم دوباره بپوشم خواهرام میگن باید لباس بگیری اگرنه فامیلمون میگن پول نداشته لباس بگیره...یک ملیون هزینه لباس کردم با بقیه خرجای جانبی  .به شوهرم گفتم لباس مسخره ام کرد چی کار کنم  خسته شدم حوصله هیچ کس ندارم

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیخیال بابا همون رو بپوش عزیزم .لباس ک شخصیت نمیده ب ادم .

من هر لباسمو ده بار تو عروسی های مختلف میپوشم برامم مهم نیس .

چکاریه آخه .هر کاری بکنی مردم بازم حرف برا گفتن دارن بنظرم بهترین کار اینه برا خودت زندگی کنی نه مردم .

موفق باشی عزیزم 😍

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊
خب عزیزم شما ک میدونستی دوتا عروسی با فاصله کم داری ک هردوشونم درجه یک هستن به جای یدونه لباس ی میلی ...

نمیخواستم هزینه کنم خواهرام مجبورم کردن تازه لباس قیمت همه بالا بود

خب اینسری برو دنبال یه لباس ارزون ولی شیک وساده..بگردی هست..

طرز فکر شون اذیتم میکنه چون فامیل شوهر شون حرف میزنن میگه دوست ندارم بگن خواهرش پول نداشته لباس بخر  من از اول میخواستم ۲ تا عروسی  همین بپوشمح

2738

عزیزم کاری به ابنکه یه لباس بخری یا صدتا ندارم ولی اصلا و ابدا نزار نظر بقیه تو زندگیت اهمیتی داشته باشه کاریو انجام بده که به صلاحته و خودت راحت تری

مثلا لباس صدملیونی بخری خیلی ادم خوب و باشخصیتی میشی؟ با این حرفاشون معلومه ادمایه کوته فکری هستن نزار ادمای کوته فکر برات تصمیم بگیرن رو خودت کار کن که هر تصمیمی هم که گرفتی عروسی بهت به شدت خوش بگزره 

عزیزم کاری به ابنکه یه لباس بخری یا صدتا ندادم ولب اصلا و ابدا نزار نظر بقیه تو زندگیت اهمیتی داشته ...

تازه خواهر کوچکتر از من هست ولی وضع مالی خوبی دارن خانواده شوهرش پول دارن میدونه سختم میگه لباس کرایه کن عروسی تنها پسرمون اگه نکنی بین خواهر و برادر فرق گذاشتی

عزیزم من‌جاتو بودم   قرض میگرفتم از دوستی کسی

یا  کرایه میگرفتم   خب راست میگن ضایست تکراری

یا   حداقل میتونی تو بازار  اون لباس رو بفروشی     با قیمت مثلا ۸۰۰‌۹۰۰ یکی دیگه بخری باز   که مقرون به صرفه هم باشه