2726
عنوان

دلم میخواست راحت چادر سرم میکردم😥

634 بازدید | 34 پست

نمیذارن😥😥 

چی کار به من دارید آخه

شوهرم هیچ کاری بهم نداره ولی بقیه مخصوصا خونوادش خیلی حرف میزنن

نه اینکه از چادر بدشون بیاد. میگن مثل ما باش😓

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞

خواهرشوهرای منم اوایل سعی کردن ولی من واقعا چادرو دوس دارم وسرمیکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

تو اگه میخوای بپوشی بپوش چیکار ب حرف بقیه داری

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب تو چرا انقدر برات مهمه نظراتشون؟!!🧐

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
تومهمانی های اونا نزن

در واقع خودشو مسخره میکنه اینجوری !. یا رومی روم یا زنگیه زنگ

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

خونواده شوهر منم اون اوایل میگفتن

چون من تو خونم چادر میپوشم و البته تو فامیل خودم و شوهرم کسی تو خونه سرنمیکنه به جز یوی از جاریام و بقیه حجاباشون ی خرده راحته

اما خب من کار خودمو میکنم این انتخاب منه و خیلیم دوسش دارم

باهاش حس ارامش دارم 🤗

حال من خوب است اما با تو بهتر میشوم ...
2706