2726
عنوان

هنوز بعد از سالها با يادآوري عشقم قلبم تند تند ميزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 42 پست
فوت نکرده که میگه شمارشو هیشکی بهم نمیده😐

گفت زیر خروارها خاک خوابیده 😶

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

آخی خیلی سخته واقعا😔😔

خواهر منم با شوهرش عاشق هم بودن

دوتا هم بچه دارن ولی دامادمون تصادف کرد فوت شد و خواهرم تنها موند😞

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فوت نکرده که میگه شمارشو هیشکی بهم نمیده😐

فوت مرده. تو خوابی که میبینه زندس ولی شمارشو هیشکی نمیده. تاپیکد درست بخونین

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
آخی خیلی سخته واقعا😔😔 خواهر منم با شوهرش عاشق هم بودن  دوتا هم بچه دارن ولی دامادمون تصادف ...

وای خدای من سر هیچکس نیااااد

2728
میفهممت. سخته. مخصوصا اینکه خوابشو میبینی انگااار همه لحظات زنده میشه و واقعیه ولی باید سعی کنی بهش ...

دقيقا، خيلي سعي ميكنم بهش زياد فكر نكنم، ولي انگار حقم بود و ازم گرفته شد، اكثرا وقتايي خواب ميبينم كه اصلا توي فكرش هم نبودم

١٥ سال پيش حدودا، يه تنگي نفس بي دليل و يه مرگ ناگهاني كه هيچوقت دليلش معلوم نشد، انگار فقط قرار بود ...

الهی..😢😢ازدواج کرده بودین؟چندسالش بود؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
دقيقا، خيلي سعي ميكنم بهش زياد فكر نكنم، ولي انگار حقم بود و ازم گرفته شد، اكثرا وقتايي خواب ميبينم ...

میدونم. منم عاشق یکی بودم ولی بهم نرسیدیم. منم خوابشو میبینم همش. زمان هایی خوابشو میبینم که اصلااااا بهش فک نمیکنم. وقتی خوابشو میبینم تا چند روز فکرم شدید مشغوله تا یادم میره و یه مدت میگذره دوباره خواب میبینم و روز از نو روزی از نو. اعصابم خورد میشه

من با یاداوری عشق قدیمیم حالت تهوع بهم دست میده...انقد ازش متنفرم و برام دردسر داشت ک اکه بمیره خوشحالم میشم

حس یه ادم 30 ساله رو دارم...واسه یه کارهایی زوده واسه یه کارهایی دیر😭
2706