2726

نميدونم چرا تاپيك زدم، شايد بگين خوب كه چي؟!!! ولي انگار دلم ميخواد با يكي درد و دل كنم، از عشقي كه الان زير خروارها خاك خوابيده و من موندم و هزاران خاطره ازش، هر وقت به اون روزها فكر ميكنم انگار توي اون لحظاتم و قلبم به تپش ميفته باز، هميشه خواب ميبينم كه زنده است ولي از هم جداييم ، و توي خواب دلم ميخواد فقط صداشو بشنوم يه لحظه ولي هيچكس بهم شماره اش رو نميده! كلا چه توي خواب و چه بيداري  در حسرت لمس لحظات با اونم، خدا براي هيچكس نخواد، آمين🙏🙏🙏

چرا فوت کرد

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه زنده بود وجدا شده بودین چه فرقی داشت با الان؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

میفهممت. سخته. مخصوصا اینکه خوابشو میبینی انگااار همه لحظات زنده میشه و واقعیه ولی باید سعی کنی بهش فکر نکنی. چیزیه که شده با حرص و فکر و غصه هیچس درست نمیشه. فقط خدا قهرش میاد چون متاهلی. میدونننم دست خودت نیست ولی سعیتو بکن

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
2706