2733
2734
عزیزم من نمایندگی بیمه دارم .. هر سوالی داری تا جوابت بدم

خب همین جا کامل توضیح بدین دیگ. چی میشه

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب توضیح میدم عزیزم ...ولی باید بدون شما چند سالته؟ شغلت چیه؟تا برات بهم چهطوری خودت رو با چه طرحی ...

خب من ۲۲ سالمه. دانشجو بودم که امسال درسم تموم شد و فعلا خانه دار هستم.۴سالم هست ازدواج کردم

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

ممنون من از خیلی وقت پیش دنبال بیمه زنان خاندار هستم  امروز یه نماینده بیمه رو دیدم ازش پرسیدم گفت بیمه زنان خاندار یه عنوانه برا جذب مشتری درواقع همون بیمه عمر هستش مبلغش رو پرسیدم گفت مثلا اگه ماهی پنجاه بدی بعداز پانزده سال بهت ماهیانه پانصد تعلق میگیره اینجوری که خیلی کمه تازه پانزده سال دیگه پانصدتومن اندازه پنجاه تومنم ارزش نداره

خب من ۲۲ سالمه. دانشجو بودم که امسال درسم تموم شد و فعلا خانه دار هستم.۴سالم هست ازدواج کردم

خوب عزیزم تا چه حد می خوای پس انداز کنی برای آینده ات؟...طرح های خیلی بهتر از زنان خانه دار داریم

ممنون من از خیلی وقت پیش دنبال بیمه زنان خاندار هستم  امروز یه نماینده بیمه رو دیدم ازش پرسیدم ...

چقدر کم.اصلا ارزش نداره اینجوری

ماهی ۵۰ رو خرج کنی برا خودت سنگین تری تا بدی برا بیمه

2738
خوب عزیزم تا چه حد می خوای پس انداز کنی برای آینده ات؟...طرح های خیلی بهتر از زنان خانه دار داریم

بیمه عمر هم خودم هم همسرم داریم. همینجوری برا کنجکاوی خواستم بدونم که شرایط بیمه خانه داری چیه

اره عزیزم ...بیمه ملت...شما سالانه به مبلغی رو برا خودت پس انداز می کنی هم سود دهیش بالا تره...هم اینکه هر وقت دلت خواست می تونی اضافه اش کنی...و خودت رو سودت نظارت داشته باشی و هر ماه سودت واریز میشه و ماه بعد به کل موجودیت سود می خوره ...چون بیمه عمر داری آگه رفتی برا این بگو پوشش ها رو برات نزنن ....عالیه

من بیمه زنان خانه دار هستم از طرف تامین اجتماعی ماهی ۲۳۰با دفترچه پرداخت میکنم بدون دفترچه۴۴هزارتومان کسر میشه.۱۵ سال باید واریز کنی.بعد طبق قانون کار حقوق می گیری.

2706