2726
به پیرمردی که در پیاده رو به زحمت راه می‌رود و شاید چندثانیه کوتاه معطلت کند نخند! به دبیری که دست و عینکش گچی است و یقه پیراهنش جمع شده نخند! به دستان پدرت... به جارو کردن مادرت... به همسایه‌ای که هر صبح نان سنگگ می‌گیرد... به راننده ی چاق اتوبوس!! به رفتگری که در گرمای تیرماه کلاه پشمی به سر دارد... به راننده آژانسی که چرت می‌زند... به پلیسی که سر چهارراه با کلاه صورتش را باد می‌زند!! به مجری نیمه شب رادیو... به مردی که روی چهارپایه می‌رود تا شماره کنتور برقتان را بنویسد!! به جوانی که قالی پنج متری روی کولش انداخته و در کوچه‌ها جار می‌زند... به بازاریابی که نمونه اجناسش را روی میزت می‌ریزد... به پارگی ریز جوراب کسی در مجلسی به پشت و رو بودن چادر پیرزنی در خیابان به پسری که ته صف نانوایی ایستاده به مردی که در خیابانی شلوغ ماشینش پنچر شده!! به مسافری که سوار تاکسی می‌شود و بلند سلام می‌گوید... به زنی که با کیفی بر دوش به دستی نان دارد... و به دستی چند کیسه میوه و سبزی... به هول شدن همکلاسی‌ات پای تخته!! به مردی که در بانک از تو می‌خواهد برایش برگه ای پرکنی... به اشتباه لفظی بازیگر نمایشی… آپلود عکس نخند.... نخند که دنیا ارزشش را ندارد که تو به خردترین چیزهای نابجای آدمهایی بخندی که هرگز نمیدانی چه دنیای بزرگ و پر دردسری دارند... آدمهایی که هرکدام برای خود و خانواده‌ای همه چیز و همه کس اند!! آدمهایی که به خاطر روزیشان تقلا می‌کنند... بار می‌برند بی خوابی می‌کشند کهنه می‌پوشند جار می‌زنند...!! سرما و گرما می‌کشند و گاهی خجالت هم می‌کشند… خیلی ساده … نخند … دوست من! هرگز به آدمها نخند خدا به این جسارت تو نمی خندد... اخم می‌کند!!
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به مسافری که سوار تاکسی می‌شود و بلند سلام می‌گوید...

مگه سلام دادن اشکال داره یا ضایع است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همیشه دلیل شادی کسی باش نه شریک شادی او همیشه شریک غم کسی باش نه دلیل غم او
البته که اشکال نداره و خیلی هم قشنگه ، اما بعضی ها به سخره می گیرند !!!
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
نه من هم سلام می کنم ...
سوسن خانوم آیا شما همون سوسن خانوم ( یک دوست قدیمی)خودمون هستی ؟
2706