2733
2734

من برای ریزش موهام یبار چهار ماه پیش حنا گزاشتم الان پاییناش حالت قهوه ای و شرابی پیدا کرده میتونم روش رنگ بزارم یا قرمز میشه لطفا خانومای ماهر تو رنگ جواب بدن مررررسی😍😍😍

خدایا عاشقتم که پشتمی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گذاشتم بعده چن ماه رفتم هایلایا کنم به آرایشگر گفتم که قبلا حنا گذاشتم اونم قبل رنگ یه چیزی زد به موهام که حناهاش بره. هایلایت هم خیلی خوب گرفت

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2731
ای وای جدی ینی رنگای تیره هم روش نمیشه گزاشت؟

میخواستم فندقی بزنم اصن رنگ نگرف

خواهریا برام دعا کنید ب حاجتی ک تو دلمه برسم وهرچی صلاحمه برام پیش بیاد منم دعاتون میکنم مرسی عزیزان😘😘😚😍
2738
من گذاشتم بعده چن ماه رفتم هایلایا کنم به آرایشگر گفتم که قبلا حنا گذاشتم اونم قبل رنگ یه چیزی زد به ...

اهان پس ارایشگر میتونه پاک کنه اثرش رو 

خدایا عاشقتم که پشتمی❤
اهان پس ارایشگر میتونه پاک کنه اثرش رو 

اره برای منو پاک کرد

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
تا چند ماه اینجوریه 😟 چه غلطی کردم 😓

یا مت حنام خیلی غلیظ بوده یا ارایشگر درست بلد تبوده خخ نمیدونم والا اما با بدبدختی رنگ گزاشتم

خواهریا برام دعا کنید ب حاجتی ک تو دلمه برسم وهرچی صلاحمه برام پیش بیاد منم دعاتون میکنم مرسی عزیزان😘😘😚😍
خب با خود حنا میتونی فندقی رنگش کنی باید قهوه تلخ و پوست گردو قاطیش کنی

وای دیگه اصلا از کنار حنا هم رد نمیشم یه بلایی بسر موهام اورد ک نگو 

خدایا عاشقتم که پشتمی❤
2706