2737
2734

سلام دوستان برا من یه سوال پیش اومده من الان 24هفتمه حرکات جنینو ب خوبی حس میکنم فقط گاهی اوقات انگار خودشو سفت کنه یه همچین چیزی احساس میکنم این خطرناکه عایا؟کسی مس من هس؟برا بچه اولم اینجور نبودم

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
طبیعیه عزیزم خودشو سفت میکنه گاهی.الانم جاش زیاده حسابی واس خودش میچرخه. و بازی میکنه

اخه  تو این مورد تجربه نداشتم یکم نگران بودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اینبار رفتی ی دکترت بگو بهرحال ازون بپرسی بهتره.زایمان اولتون طبیعی بود؟درداتون شروع شد یا بدون درد ...

امین کارو میکنم ممنون....بله زایمان اولم طبیعی بود همراه بادرد از ساعت 8ونیم شب کم کم دردم شروع شد ساعت 3ونیم زایمان کردم😓

من نمیفهمم سفت هم اگه بکنه!!فقط هر طرفی بخوابم میاد همونجا تند تند ضربه میزنه نمیدونم یعنی بد خوابیدم؟؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
امین کارو میکنم ممنون....بله زایمان اولم طبیعی بود همراه بادرد از ساعت 8ونیم شب کم کم دردم شروع شد س ...

چکار کردی دردات شروع شد؟ :( من این سری دکتر برام قرص مغربی نوشت.تا الان ک تاثیری نداشته

من نمیفهمم سفت هم اگه بکنه!!فقط هر طرفی بخوابم میاد همونجا تند تند ضربه میزنه نمیدونم یعنی بد خوابید ...

ن این چیزا نیس مدلشونه😂فقط ووول میزنن

2738
چکار کردی دردات شروع شد؟ :( من این سری دکتر برام قرص مغربی نوشت.تا الان ک تاثیری نداشته

والا من 3روز بعد تاریخ سنو خودش شروع شد کاری نکردم ولی شمام ک نزدیک زایمانته سعی کن هر شب نزدیکی داشته باشی البته با احتیاط تا دهانه رحمتون باز شه زیاد اذیت نشی

نرم افزار نی نی بان رو نصب کنید مطالب مفید داره