2726

من لیسانس دارم شوهرم دیپلم هردوبیکاریم شوهرم مسافرکشی میکنه اماخب زندگیمون خوب نمیچرخه همیشه غصه یه چیزی روداریم باهزارخواهش والتماس وروزدن ب این واون یکی ازآشناهای شوهرم برام یه کارخوب پیداکرده یه شهردیگه ک باشهرخودمون8ساعت فاصله داره یارومیگه توی شهرشمانمیتونم کاری کنم اوضاع شغل هم توی شهرخودمون افتضاح ست الان شوهرم میگه نمیزارم بری چون پدرومادرم تنهامیشن،والامن دوست دارم بچه ام آینده اش خوب بشه مثل خودم حسرت ب دل نمونه...پدرومادرش هم هیچ کمکی بهمون نمیکنن ازلحاظ مالی،دارم دیوونه میشم اگه این موقعیت ازدست بره دیگه بدست نمیاد...چیکارکنم بنظرتون ک راضی بشه؟

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار

حقوق اون کارت چقدره؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم غرور مسخره مردانه باعث شده 

اینکه احساس ناکافی بودن میکنه ... شما بگو من برای پیشرفت خودم میخوام و‌ بابد کار کنم. حقوقمم تو زندگی نمیارم چون درآمد تو کافیه . بعدا هزار راه هست که بیاری 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2728

بش بگو اوضاع مالیمون خوب نیس این بچه بزرگ بشه خرج داره مخارج داره باید سری تو سرا دربیاره با بی پولی که نمیشه اینا همه رو بهش بگو 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بری سرکار باز مشکل مالی دارین.

مشکل مالی و اقتصادی به این راحتی حل نمیشه.

طرف حقوق اش ۹ میلیونه باز کم میاره .شما با سرکار رفتن فقط خودتو خسته میکنی.

با یه کم قناعت 

با یه کم‌نکات مثبت زندگی رو دیدن 

یه کم راضی بودن 

یه کم کم خرج کردن

میشه خوشبخت بود 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
بری سرکار باز مشکل مالی دارین. مشکل مالی و اقتصادی به این راحتی حل نمیشه. طرف حقوق اش ۹ میلیونه با ...

من دیگه زیادی اینایی ک شماگفتیدهستم،سالی یه بارمیتونم لباس بخرم واسه خودم،میوه ک هیچ،غذافقط ساده،اگه برم سرکارخیلی ازمشکلاتمون حل میشه

من دیگه زیادی اینایی ک شماگفتیدهستم،سالی یه بارمیتونم لباس بخرم واسه خودم،میوه ک هیچ،غذافقط ساده،اگه ...

اکثرا الان همینن .زن و شوهر دوتا کار میکنن باز لنگ اند.

نمیدونم‌.ایشالا هرچی خیره برات پیش بیاد

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
اکثرا الان همینن .زن و شوهر دوتا کار میکنن باز لنگ اند. نمیدونم‌.ایشالا هرچی خیره برات پیش بیاد

ممنون عزیزم