2726
عنوان

سفید کننده گلوتاتیون

2363 بازدید | 10 پست

سلام دوستان

من سالهاست درباره سفید شدن پوست تحقیق میکنم و مقالات علمی زیادی رو خوندم

جدیدترین روش فعلا گلوتاتیون هست که اطلاعات زیادی در ایران در دسترس نیست

آیا کسی هست که استفاده کرده باشه از گلوتاتیون؟قرص آمپول پچ کوکتل و....؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام گلوتاتیون عالیه.الان هم تو ایران در دسرس خیلی کمه ولی هزینش بالاست.اگه امپولش بخاهی گیر میادتا سقف ۱۴ میلیون هزینشه.که پک هایه ۱۰ تایی داره تا ۱۸ تایی.ولی پک ده تاییش عالیه من استفاده کردم و راضی ام .هم کپسول داره گلوتاتیون هم امپول ک امپول تاثیر سریع تری داره .قرصشم استفاده کردم واقعا عالی بود.من ک راضی ام ولی مشکل هزینشه بعضیا ندارن.

خریدی تزریق کردی توروخدا ج بده کارت دارم اخه

عزیزم میخایی تهیه کنی؟ اگه خواستی تهیه کنی ب پیج‌ اینستگرام من پیام بده من بت میگم ازکجا تهیه کنی ولی قیمتاشون بالاست چون خودمم تهیه کردم و تزریق .قیمت از۱۰ میلیون تا ۱۴ میلیونه.اگه خاستی بیا دایرکتم راهنماییت کنم‌.

shyd_bibi_naruie

این ادرس پیجمه .هرکی خواست بیاد کمکش میکنم همه سوالاتشو پاسخ میدم .چون خودم مصرف کنندشم میدونم همه چیزشو

خریدی تزریق کردی توروخدا ج بده کارت دارم اخه

شما که قبلا تاپیک زدی با قرص سفید شدی همون خانم نیستی الان هنوز مرددی من دنبال این بودم ببینم شما راضی هستی از کاری کردی یا خوب نیست

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
عزیزم میخایی تهیه کنی؟ اگه خواستی تهیه کنی ب پیج‌ اینستگرام من پیام بده من بت میگم ازکجا تهیه کنی ول ...

ممکنه منم راهنمایی کنین . 

من میخ ام کپسولش رو بخرم . باید از کجا بخرم . 

پوستم خیلی زیاد تیره نیست . مثلا 30 تا بخورم چقدر روشن میشم ؟

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
سلام گلوتاتیون عالیه.الان هم تو ایران در دسرس خیلی کمه ولی هزینش بالاست.اگه امپولش بخاهی گیر میادتا ...

رنگ پوستت واقعا روشن شد ؟ چند درجه؟ چند تا آمپول زدی و فاصله زمانی امپولها چقدر باید باشه؟ 

عزیزم میخایی تهیه کنی؟ اگه خواستی تهیه کنی ب پیج‌ اینستگرام من پیام بده من بت میگم ازکجا تهیه کنی ول ...

ممکنه ب منم راهنمایی بدید   آخه منم سفارش دادم اما نگرانم .

در مورد قرص لزل و فروزن شنیدید ؟ مصرف همزمانش تاثیر داره ؟  

پوست من گندمیه

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

سلام دوستان بدنم  سیاه بود اینقدر اعصابم خورد بود که می خواستم حمام برم از خودم بدم میومد تا اینکه یه پیج دیدم که درموردش تبلیغ می کرد محصولشون رو گرفتم واستفاده کردم وجواب گرفتم خودمم باورم نمی شه عالی شدم آدرس پیج اينستا شونم واستون میذارم انشالله به نتیجه دلخواهتون برسید 🥰🥰🥰mojezeye_zibayi98@