2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سری پیش همه جور علائم بارداری رو داشتم ولی باردار نشدم😢این سری ام اقدام کردم یه هفته ب موعدم مونده دریغ از یه علامت کوچولو هیچ هیچ بدتر ناامید شدم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
من سری پیش همه جور علائم بارداری رو داشتم ولی باردار نشدم😢این سری ام اقدام کردم یه هفته ب موعدم مون ...

انشالله که به سلامتی باردار باشی

هرماه ی درصدی شانس داره ادم منم این ماه اقدام خاصی نداشتم توهم زدم

اون ماه اقدام کردم دقیقا منم علاعم داشتم هرچی تو نت میزدم دقیقا با بارداری جور در میومد

بعد روز پریودم که رسید ینی دقیقا سروقت اومد😢😂اگه نیومده بود الان ی ماهه بودم

بعد هی ب خودم میگفتم مال لانه گزینیه پریود نیست

دیدم ن ول کن‌نیس دیگه باورم شد

انشالله که این ماه خدا حاجت دل همه رو برآورده کنه

انشالله که به سلامتی باردار باشی هرماه ی درصدی شانس داره ادم منم این ماه اقدام خاصی نداشتم توهم زدم ...

دقیقا منم مثل تو بودم😂😂اولش ی لک دیدم هی تلقین کردم واسه لانه گزینی آخر سر موقع پری اومد سراغم😒ایشالا توام ب زودی مامان بشی عزیزم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2738