2737
2734
عنوان

جواب این پروفایل چی بدم

241 بازدید | 18 پست

سر مسئله ای یکی با نامردی حقم رو نداد الان پروفایل خواهرش اینه 

هر وقت بدی کردی و بهت لبخند زدم 

دیگه بهم اعتماد نکن 

منم خواستم بگم اولا بدی نکردم حقم بوده 

بعد این کار آدمهای نامردا 

کار روباه صفت هاس 

از اعتماد من سواستفاده کردید 

وای نمیدونم چی بگم بزنم تو دهنش

با طرف کات کردی؟

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره ولی قبلش سرم کلاه گذاشت  میتونم جواب اینو بدم

نه جواب نده یک‌چیزی بزار روی پروفت مثل انرژی مثبت تا بفهمه کلا رفتنش برات ارزش نداشته خیلی حالش گرفته میشه تو این مواقع به طرف حالی که بهش فکر نمیکنی  

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2738
تغییرش ندادم همون قبلیمه... چترهای رنگیه

جمل مثبت بزار

2706