2703
2553
عنوان

اولین باری که عاشق شدم پنج سالم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 3688 بازدید | 89 پست
آخی چه قشنگ بود ان شاالله روزای قشنگ زیادی کنارهم بسازیدو خوشبخت بشید

ممنونم عزیزم انشاالله خیلی دعا کنید برام

منم ارزوی خوشبختی میکنم براتون

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبخت باشی😊 ماجرای ارشو میدونه همسرت؟

اره یه چیزایی بهش گفتم اما کاملشو نمیدونه فقط در همین حد که من یه نفرو دوست داشتم که قصدمون ازدواج بوده و بهم خورده

فقط ازم پرسید اگه یه روز برگرده چیکار میکنی گفتم من به تو تعهد دادم و تا اخر عمرم بپای تعهدم هستم اینو که گفتم خیالش راحت شد و دیگه حرفی نزد

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
رفتیم تو فاز عشق و عاشقی بهترین دوران زندگیم بود هر شب قبل خواب دوساعت باهم حرف میزدیم انگار حرفامو ...

اینار  خوندم ... فعلا تا اینجا خوندم... ادامشم میخونم الان... وااایییییی اشکام سرازیر شدن... خیلی شبیه من و رضا شد این قسمتاش...  امیدوارم آخرش شیرین باشه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2456
خیلی زیبا بود داستانتون....     انشالله خوشبخت بشین....سعی کن بهش دل ببندی و گذشتتو فرامو ...

ممنونم عزیزم

اره دارم سعیمو میکنم و انقدر همسرم بهم محبت میکنه که دیگه خیلی برام کمرنگ شده اما جای ضربه اون عشقو هنوز میتونم حس میکنم 

البته بعد عقدم عکس واتساپمو عوض کردم عکس خودمو همسرمو گذاشتم ارش بهم پیام داد گفت خوشبخت بشی اما من جوابی ندادم

اینار  خوندم ... فعلا تا اینجا خوندم... ادامشم میخونم الان... وااایییییی اشکام سرازیر شدن... خی ...

عزیزم الهی ارزوهات با حکمت خدا یکی باشه

ممنونم عزیزم اره دارم سعیمو میکنم و انقدر همسرم بهم محبت میکنه که دیگه خیلی برام کمرنگ شده اما جای ...

کاش خطتتو عوض کنی...ک

خیالت راحت باشه...کسی بهت پیام نده یا مبادا بیاد تو ذهن خودت.

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
عزیزم الهی ارزوهات با حکمت خدا یکی باشه

قضیه آرش... عین عشق من و رضاست... نمیدونم چرا دلم گرفت... خداروشکر ک همسرت عاشقته و نمیذاره زیاد جای خالی عشقتو حس کنی... خیلی سخته... دقیقا منم مثل تو... سطح توقعاتمو رضا بالا برده.. اونم اهنگ میخونه... گیتار میزنه.. برام شعر میگ... دوس ندارم هیچوقت بیام تاپیک جداییمونو بزنم.. ینی میشه من ناکام نمونم؟ حسرتش تو دلم نمونه؟ یجوری شده ک حس میکنم هیشکی نمیتونه منو اندازه اون بخواد.. منم دیگ تمام توان و نیرومو گذاشتم برا این عشق... گاهی فک میکنم اگه ب عشقم نرسم و اونو تو خیابون با ی خانوم و بچه ببینم چ حالی میشم... عشق خیلی درد بدیه‌.. برام دعا کن... خیلی ب دعا محتاجم... امیدوارم عاشق همسرت شی... ولی میدونم ادم فقط ی بار عاشق میشه... خیلی سخته مقایسه... خیلی سخته با یکی دیگ ازدواج کنی... مطمئنم اگه ی روز اذیتت کنه ب یاد عشق قبلیت اشک میریزی... و میگی اگه اون بود این کارو نمیکرد باهام... اون خیلی دوسم داشت.. خدااا همه عاشقارو ب معشوقشون برسون.. دارم با گریه برات مینویسم... ما هم ی مشکل بزرگ داریم پیش رومون...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2714
کاش خطتتو عوض کنی...ک  خیالت راحت باشه...کسی بهت پیام نده یا مبادا بیاد تو ذهن خودت.

این خطمو از سال 84 دارم خط کاریمم هست نمیتونم عوضش کنم

اما خودمو میشناسم هر اتفاقی هم بیفته من متعهد به همسرم باقی میمونم

عشق واقعی رو همسرم بهم داشت که برای رسیدن به من همه کار کرد اینا چیزایی نیست که من یادم بره

قضیه آرش... عین عشق من و رضاست... نمیدونم چرا دلم گرفت... خداروشکر ک همسرت عاشقته و نمیذاره زیاد جای ...

عزیز دلم خیلی سخته میدونم من تمام اینارو از سر گذروندم

واقعا با دل شکسته و حسرتی که تو قلبمه برات دعا میکنم انشاالله به عشقت برسی و تاپیک ازدواجتو بخونم

اصلا غمگین و نا امید نباش عشق واقعی تمام موانع رو از بین میبره ایمان داشته باش

عزیز دلم خیلی سخته میدونم من تمام اینارو از سر گذروندم واقعا با دل شکسته و حسرتی که تو قلبمه برات د ...

مرسی عزیز دلم ... امیدوارم تو زندگیت همیشه خوشبخت و موفق باشی.... دوس پسر قبلیم بهم خیانت کرد بعد سه سال فهمیدم ک کارش همین بود... و بعد عاشق دوستش شدم... اونم عاشق من... و اون پسره خبر نداره ک الان دوست صمیمیش عشق ابدی منه... و شده مانع بزرگ حاشا کردن این عشق... تا کی میتونم تحمل کنم... یجور خاص میخامش.. شبیه عشقای فرا حسی... شبیه افسانه ها... من خیلی چیزایی ک تو عمرم تجربه نکردم با عشقم تجربه کردم... دستمو ک گرفت برا اولین بار گفت چشاتو ببند.. انقد قشنگ حرف میزد... از خود بیخود شدم... نمیدونم ی حالتی بهم دس داد..بهش میگن خلصه... الان یادم میفته موهای تنم سیخ میشه... داشت دم گوشم از عشق میگفت... از اینکه کنار همیم و داریم با هم پرواز میکنیم تا اوج عشق... انگار وایساده بودم آسمون داشتم خودمونو میدیدم... از نمای بالا... شاید الان اینارو برات ک میگم تعجب کنی...اولین بار بود تجربه میکردم اون حسو... هعععی... برا تار موهام شعر میگ گذاشته لای دفتر شعرش... چنین شخصی رو چطور میشه اخه از یاد برد...میفهممت.. درکت میکنم.. باز خداروشکر شوهرت عاشقته... امیدوارم پایدار باشه این عشق... ❤

مطمئن باش هیجکس به اندازه من نمیتونه درکت کنه

مطمئنم عشق شمام راهشو پیدا میکنه مطمئنمم خوشبینم به رابطه شما دوتا

ممنونم عشقم انشاالله عشق شمام پایدار و ابدی باشه

چقدررر خوب نوشتی  چ داستان هایی داشتی دختر چ عشقی بود❤❤ انشالله ک خوشبخت بشین باهمسرت

ممنونم عزیزم انشاالله شمام همیشه شاد و خوشبخت باشید

استارتر عزیز کسی که شدید تو رو دوس داره نه امیر بود نه‌مهدی نه آرش.....‌عشق واقعیت الان‌همسرته که الان دستش تو دستته.....ان شاءالله سفید بخت باشی بتونی شمارتم عوض کنی که چه بهتر....چون بالاخره زندگی زناشویی هر چی هم‌هم رو دوس داشته باشید بازم‌ گاهی اوقات دلخوریایی پیش میاد.....مبادا مبادا تو زمان دلخوریت یه لحظه به خودت بگی اگه آرش بود این کار رو نمی کرد و....هم شمارشو حذف کن هم خط خودت رو اینطوری به صلاحته....یا علی موفق باشی خدانگهدار

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
2706