2737
2734
عنوان

حقش هست واکنش نشون بدم یا نه؟

216 بازدید | 11 پست

زنگ زدم گوشیش خاموشه الان روشن شد آقا رفتن منزل مادرشون دارم منفجر میشم اونم با اون همه حرف و حدیثی که سرکار علیه درست کردن و راه انداختن ولی به روی خودم نیاوردم گفتم سر رات نون بگیر اقلا بخودش زحمت نمیده ی خبر بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن عزیزم اگه حساس بشی بدتره اصلا ن بداخلاقی کن ن ب روی خودت بیار خیلی عادی برخورد کن بپرس خب چ خبر خوب بودن مامانت اینا. اینطوری اگه واکنش نشون بدی موضع میگیره دربرابرت

2738
اره محل نمیدم همین که خودم نرم کافیه

اره عزیزم میدونم عصبانی هسی و بت برخورده ولی با برخورد بد شوهرتو از خودت دور میکنی سعی کن با سیاست پیش بری جوری رفتارکنی پیش شوهرت درباره خونوادش ک اگه اونجا بود و چیزی ازت گفتن ازت طرفداری کنه

اره عزیزم میدونم عصبانی هسی و بت برخورده ولی با برخورد بد شوهرتو از خودت دور میکنی سعی کن با سیاست پ ...

مادرش که مطمئنم هزار تا چیز میگه اینم مث ماست نگا میکنه فقط 

مادرش که مطمئنم هزار تا چیز میگه اینم مث ماست نگا میکنه فقط 

مطمئن باش اگه ی مدت اینطوری ک بت گفتم رفتار کنی جواب میگیری و اینکه مهمترازهمه اعصاب خودت ارومتره.تو اونطوری هم اعصاب خودتو خوردمیکنی هم شوهرت طرفشونو میگیره هی بدتر میشه