2703
2553
عنوان

خانماهای قمی

82 بازدید | 8 پست

دکتر سونوگرافی خوب برای ان تی میخوام

کرد و مهدوی نوبت ندارن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

قاسمیان عالیه

دو تا برادر هستن 

یکیشون که معروف تره.یاذم رفت ادرسش کجاس

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید به مردتون اقتدار بدید و نمیدونید باید چیکار کنید، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
قاسمیان عالیه دو تا برادر هستن  یکیشون که معروف تره.یاذم رفت ادرسش کجاس

دقیقا اسم بردار معروفه رو میخواستم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قاسمیان عالیه دو تا برادر هستن  یکیشون که معروف تره.یاذم رفت ادرسش کجاس

جنسیت هم میگه؟ 

2456
تو عماریاسر ساختمان دکترکرمانی قاسمیان مقدم 

کی جنسیت رو میگه منظورم تو ان تی هستا؟ اینایی که گفتی چند نفرن؟ مقدم گفت نمیتونم 12 به بالا

کی جنسیت رو میگه منظورم تو ان تی هستا؟ اینایی که گفتی چند نفرن؟ مقدم گفت نمیتونم 12 به بالا

توان تی نمیگه احتمالش کمه ک معلوم بشه، دوتا داداش هستن قاسمیان مقدم یکی تو عماریاسره مطبش، یکی تو صفاییه، برو درمانگاه مصلی راحت نوبت میدن

خداجونم میدونم ک هم میبینی، هم میتونی، توکل کردم ب خودت...
2714
توان تی نمیگه احتمالش کمه ک معلوم بشه، دوتا داداش هستن قاسمیان مقدم یکی تو عماریاسره مطبش، یکی تو صف ...

درمانگاه برای چندروز بعد نوبت میده؟