2737
2734

اینو خوندم خیلی برام جالب بود گفتم بزارم شماlم بزارم

مثلا خوده من هرچقد درامد دارم براش برنامه ریزی میکنم و میخورمش ولی با همچین پوللایی خوبه حداقل سال دیگه 10 تومن تو جیبم داشته باشم

هرچند که دگ تو این دوره 10 تومن خیلی کمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عکس بالایی رو متوجه نشدم

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

یک نکته در خصوص این برنامه جمع آوری پول این هست که از یک برنامه معروف خارجی از سمینارهای موفقیت و ثروت امریکایی برداشت شده و در ایران کاربرد نداره

حداقل در شرایط فعلی 

پولی که شما در ابتدای سال دارید با تورم وحشتناک فعلی در انتهای سال به کمتر از نیمی از ارزش خودش رسیده و برای جایی که ارزش دلار ثابت هست کارایی داره

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2706