2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گاهی فقط چهار ساعت خونه هستند از بیست و چهار ساعت.

هر از گاهی هم نهار میاند خونه یک ساعت و میرند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

6صبح میره 7شب میاد بعدشم یامیخوابه یاباگوشی بازی میکنه😔

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738
پس کی باهمین؟

تو ی شهر نیستیم اگه تعطیلاتی باشه مثلا سه ماه یبار میاد

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
همش یا بچه مریضه یا پارک میخاد یا خرابکاری میکنه

بچس دیگه تقصیر خودش نیس...چندسالته عزیزم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
شما که شوهراتون تایم زیادی نیستن خودتون چیکار میکنین؟ خصوصا با بچه

من قبلا كه بچه نداشتم خيلي حوصلم سر ميرفت بيشتر ميرفتم خونه ي مامانم

ولي الان كه پسرم هست خيلي بهتره صبح تا شب باهم مشغلوليم 

بيرون ميريم بازي ميكنيم و ...

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
شما که شوهراتون تایم زیادی نیستن خودتون چیکار میکنین؟ خصوصا با بچه

بهتر😂چیه مرد خونه باشه ور دل ادم.الان که تابستونه منو دختری هفته ای سه روز میریم کلاس رزمی.یه روز استخر.دو روزم کلاس زبان میره دخترم.عصرام گهگاه میریم بازار و پارک.تو خونه هم باشیم فیلم میبینیم 

اینجوریم بده که.باید به فکر شغل دوم باشن بنظرم

کار ازاد نمیکنه کلا 

خودم راضیم از درامدمون دوس دارم ک بیشتر باشه ولی ن به اندازه ای ک اسایشمون از بین بره الان ما حداقلش هفته ای ثروز مسافرتم میگردم باهم خوش میگذرونیم و الهی شکر حقوقمون کفاف میکنه اگ دکتر و داروها یه روز شرشون کم شه از سرمون پس اندازمونم خیلی خوب میشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706