2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از كي پيشش رفتين دكترتون معرفيش كرد عزيزم

از همون سونو اول تا اخر پیش دکتر شاکری انجام دادم نه یه دوستان خانوادگی معرفی کرد تو گوگلم گشتم دیدم دکتر خوبیه رفتم پیشش من سه سال پیش میرفتم خداروشکر راضی بودم 

از همون سونو اول تا اخر پیش دکتر شاکری انجام دادم نه یه دوستان خانوادگی معرفی کرد تو گوگلم گشتم دیدم ...

خداروصد هزار مرتبه شكر از دكترتون راضي بودين اسم دكترتون

2738
واه همه رو توضیح داده که دکترت چرا قبول نداره  بعضی دکترا فقط دوست دارن اذیت کنن

خيلي اصرار داره كه من بچم خارج رحمه و ضربان رو هم ميگه يكي از مويرگ هاي خودم رو گرفته و ضربان قلب خودمه ميگه با بتاي ٢٠٠٠ تو هفتهز٦ همچين ضرباني محاله 

من پیش آقای دکتر شاکری رفتم که هم تشخیص جنسیتشون توی هفته 11 درست بود و هم بقیه تشخیصاشون توی سونوهای بعدی. جون بچه منم نجات دان. یجایی رفتم گفتن باید سقط کنی ناقصه. ولی دکتر شاکری گفت نه تنها ناقص نیست بلکه پسر هم هست و سالمه سالمه. بجز خودم خواهرم هم پیش دکتر شاکری رفت. هرکی به کارشون شک داره آخره کم لطفیه چون خداییش توی تهران و حتی ایران بهترین هستن.

2706