2737
2734
عنوان

خانمای باردار ومامانا بیاید

95 بازدید | 12 پست

سلام عزیزان من هفته ۲۹ هستم جمعه میشم هفته۳۰ احساس میکنم شکمم یه کوچولو اومده پایین البته مطمئن نیستم که احساسم درسته یا نه،بنظرتون میتونه علائم زایمان زود رس باشه یا نه؟ فردا وقت سونوگرافیمه اما الان استرس دارم.بعد سوال دیگه،تو زایمان زودرس شیر میاد؟  

ترشح سینه رو اکثرا از اواسط بارداری به بعد دارن طبیعیه 

به این چیزا فکر نکن و با ارامش برو سونو

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فروش غیرحضوری وحضوری لباس کودک مشهد

با کلییییی نمونه های تک سایز شده زیر قیمت فاکتور ک فقط میخوام رد شه جنس جدید بیارم

ارسال به تمام ایران

لینک کانال نظرات:

@arzansaranazarat

ادمین وثبت سفارشات:

@Mohamadei97

لینک گروه:

https://t.me/joinchat/BUd28kns3afwZe5Jd6mECw

جنسیت؟ شکمت خیلی بزرگ شده؟

یه چسر یه دختر فندقیای من هستن.شکمم نه آنچنان بزرگ نیست خودمم چاق نیستم،بچه هام سرجاشونن،لگداشون مثل همیشه ست.سونو معلوم میکنه اومده پایین یا نه؟

2738
واااااای   من کی گفتم ترشح سینه دارم    

اها اشتباه متوجه شدم فکر کردم گفتی شیر اومدن میتونه از علائم زایمان زودرس باشه؟ ببخش عزیزم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌