2737
2734
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 74 پست
منم مثل توام.وقتی شوهرم منو میبره بیرون فشارش میره بالا😣😣

مال منکه کلا قهر میکنه میره تو قیافه 

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر من حسود نيست از دعواي منو شوهرمم هيچوقت خوشحال نميشه فقط حرافه و گاهي اوقات يه كم دخالت ميكنه كه من كار خودمو ميكنم به اون توجه نميكنم

يك تو مرا رنجاندي يك جهان شادم نكرد…
خوش ب حالت واقعا

حالا دورم خونمو ب شیشه کرده

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2731

فوق العاده زرنگ و با سیاست پسرهاش را مثل موم توی دستش داره تصمیم اول و آخر خانواده را خودش میگیره ولی اونقد زرنگه و زیرپوستی این کار را میکنه که پدر شوهر بیچارم فکر میکنه خیلی حرفش برد داره . تازه فهمیدم که نشسته پیش شوهرم غیبت منو کرده وسط دعوا حرفهایی از دهن شوهرم شنیدم که مطمینم مادر عفریتش یادش داده گفتم اینا حرف مادرته گفت آره مکه دروغ میگه شما بگید من اینو چکارش کنم

هر رنگی که میخواهی باش حتی سیاه               ولی یک رنگ باش
مادرشوهر من حسود نيست از دعواي منو شوهرمم هيچوقت خوشحال نميشه فقط حرافه و گاهي اوقات يه كم دخالت ميك ...

مطمئنی زیر زیرکی کاراشو نمی‌کنه؟ واسه من از اون زیر زیرکاست

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2738
فوق العاده زرنگ و با سیاست پسرهاش را مثل موم توی دستش داره تصمیم اول و آخر خانواده را خودش میگیره ول ...

دقیقا. مادرشوهر من دوتا پسراشو با شوهرش مثل موم تو دستش نگه داشته. جالب اینه ک همسرم فکر میکنه مامانش ساده و خیلی معصوم و فرشته‌ست 😕😐

مرسی گلم . اشکال نداره اینجا مطرح کنم ؟ استارتر ناراحت نشه

ن عزیز

مامان خودتون ماددشوهر نیست؟

مامان خودم بخواد رفتارای مادرشوهرمو با عروساش بکنه به خداوندی خدا قسم خودم جلوش وایمیسم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706