2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزشمار نمیدونم ولی یک ساله یه ملیونی میدن بهت.

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2731

۲۰تا میشه ۲۶۰

۶۰تقریبا تقریبا تا ۸۰۰هزار تومن متفاوته

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
60ملییون حدودا ماهی 300الی400

ببخشید روز شمار یعنی چی ؟من میخوام ی حساب باز کنم ک هر وقت پول اومد بزارم روش هم اینکه سود بره روش هم قابل برداشت باشه ب نطرت میشه ؟؟

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد ..‌.
2738
ببخشید روز شمار یعنی چی ؟من میخوام ی حساب باز کنم ک هر وقت پول اومد بزارم روش هم اینکه سود بره روش ه ...

تو بانک اینده حساب اینده ساز باز کن هرزمان بخوای برداشت میکنی هرزمان بخوای واریز میکنی بهش

روزشماره 

تو بانک اینده حساب اینده ساز باز کن هرزمان بخوای برداشت میکنی هرزمان بخوای واریز میکنی بهش روزشماره ...

روز شمار یعنی چی ؟میخوام سود بره روش  ...بانک آینده مطمین هست ؟!

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد ..‌.
2706