2737
2734
من هرروزخداعفونت ادراری دارم حتی توبارداری چیزی نمیشه سفالکسین میدن همین الکی استرسی نشو

راه های جلوگیری از عفونت اداری یکیش تغذیه است دکترم به من میگفت جدا از رعایت بهداشت گرمی جات و کمبود آب بدن هم منجر میشه به عفونت ادراری به من گفت شیزینی جات زیاد مصرف نکنم و ماست بخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هیچی نمیشه عزیزم 

مرسی عزیزم.والا انقد اب و هندونه خوردم امیدوارم رفع شده باشه اخه هیچ سوزشی ندارم

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2731
نمیدونم این ازمایشمه.نمیدونم کشت چیه

آزمایشت برای دفع پروتئین و وجود خون و ...است که تو قسمت باکتری نوشه بسیار زیاد که نشون دهنده عفونت ادراری هست از پزشکت داروهاتو بگیر آب زیاد مصرف کن و سعی کن ماست همراه نعنا یا پونه رو در رژیمت بذاری زود زود خوب میشی نگران نشو حتما آزمایشتو به دکترت نشون بده تا سریع درمان شی 

راه های جلوگیری از عفونت اداری یکیش تغذیه است دکترم به من میگفت جدا از رعایت بهداشت گرمی جات و کمبود ...

من یه بارادرارم رونزدیک سه ساعت نگه داشتم جایی بودم که امکان دستشویی وجودنداشت بعدیهوحس ادرارم رفت بعدش عفونت ادراری گرفتم رفتم آزمایش معلوم شدادرارم برگشته به کلیم ومسیرش گشادشده الان تانگه دارم برمیگرده به کلیه هام ودوباره عفونت میگیرم

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2738
مرسی عزیزم.والا انقد اب و هندونه خوردم امیدوارم رفع شده باشه اخه هیچ سوزشی ندارم

وای یادخودم افتادم وحشناکه

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

دقیقا مخصوصا شب تو خواب ناز همش باید برم توالت 😣😣😣

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

دوستم شما ک ماهای اخر بارداری هستی میشه بپرسم حالتات چجوری بود اوایل من هفته ای ی بار بالامیارم ولی کلا سردرد دارم وحالم ازهمه غذاها و بوها بهم میخوره وخیلی گرسنم میشه ایا اینا ویار محسوب میشه؟من طبیعیم؟اینکه حالم بهم نمیخوره

دوستم شما ک ماهای اخر بارداری هستی میشه بپرسم حالتات چجوری بود اوایل من هفته ای ی بار بالامیارم ولی ...

من تیکرتولدپسرمه من سرپسرم هیچ ویاروتهوع ودردی نداشتم ازاول تاآخرزایمانم.ولی ایناطبیعیه به پزشک بگوکه قرص بده وصبحابیدارشدی یه تیکه نون بخورتااسیدمعدتوبگیره وبلافاصله غذانخوربعد۳ماه خوب میشی ونعناع هم خوبه

من تیکرتولدپسرمه من سرپسرم هیچ ویاروتهوع ودردی نداشتم ازاول تاآخرزایمانم.ولی ایناطبیعیه به پزشک بگوک ...

خدا برات نگه داره والا صبحا اصن حالم بدنیس وقتی صبحونه میخورم دیگه معدم میسوزه ویکمی حالم بدمیشه نمیتونم اشپزی کنم همیشه گرسنه ام😣😣😣

2706