2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرروزخداعفونت ادراری دارم حتی توبارداری چیزی نمیشه سفالکسین میدن همین الکی استرسی نشو

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2731
ضرر ندارد داروهاش؟ آخه خوندم نوشته زایمان زودرس و جنین کم وزن و...😭

اگه میخوای درست وحسابی به هفته زایمان برسی چرندیات نت رونخون

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2738
من هرروزخداعفونت ادراری دارم حتی توبارداری چیزی نمیشه سفالکسین میدن همین الکی استرسی نشو

ببخشید منم باردارشدم تازه وعفونت ادراری گرفتم اولین بار دکتر سفالکسین داد خوردم ولی میترسم اثر بد داشته باشه شما واستون مشکلی پیش نیومد؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
ببخشید منم باردارشدم تازه وعفونت ادراری گرفتم اولین بار دکتر سفالکسین داد خوردم ولی میترسم اثر بد دا ...

نه هیچی نمیشه عزیزم 

کشتت منفیه اصلا عفونت ادراری نداذی اگه هم باشه خیلی کمه برو پیش دکترت بت دارو بده مایعات هم زیاد بخو ...

پس چرا این متخصصه گفت شدیده😕

خداروشکر انشالله نداشته باشم هفته آینده نوبت دکتر دارم

2706