2726
عنوان

باردارم خوردم زمیییین😢😢😢

292 بازدید | 20 پست

هفته ۵ ام خوردم زمین با با سن .شکمم درد میکنه نکنه اتفاقی بیوفته چیکار کنم

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای چرا دختر؟محکم خوردی زمین؟

بالا تخت بودم پام پیچ خورد با با سن خوردم زمین .شکمم درد گرف خددااااا

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
یا علی بگو بلند شو 

بلند شدم درزار کشیدم چیزیش نشه ؟؟

ان شاءالله چیزی نشده! 

ولی حواستو دوبرابر به خودت جمع کن! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
به احتمال زیاد اتفاقی نمیوفته چون سن بارداری کمه..ولی دکتر برو خیالت راحت....ولی مطمئن باش هیچ اتفاق ...

اخه برم دکتر چیکار کنه .گف تازه بعد دوهفته بیا سونو تو هفته ۴ و ۵ هیچی تو سونو دیده نمیشه 

بالا تخت بودم پام پیچ خورد با با سن خوردم زمین .شکمم درد گرف خددااااا

نترس انشالله چیزی نمیشه نگرانی برو دکتر یه کنترلی بکنه منم چند روز پیش داشتم کتری رو میذاشتم رو گاز پام پیچ خورد با زانو خوردم زمین هیچی ام نشد خداروشکر توهم نترس

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

من ۶ ماهه بودم تو حموم محکم لیز خوردم افتادم به پهلو  و سمت راست باس 

ن  : طرف   پسرم هم بوووود .

انقدر  پشت در گریه و جیغ  زدم شوهرم میگف فقط درو باز کن همین 😔 بلافاصله زنگ زد دکترم 

و رفتیم بیمارستان ؛ خداروشکر هییچی نبود .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
من ۶ ماهه بودم تو حموم محکم لیز خوردم افتادم به پهلو  و سمت راست باس  ن  : طرف   ...

😢😢😢خدا اینو بعد دوسال بهم داده اتفاقی بیوفته میمیرم 

2706