2726
عنوان

افسردگی بعداز عمل بینی دم عروسی

6100 بازدید | 83 پست

سلام خانوما، من یک ماهه بینیمو بخاطر عروسی عمل کردم.. نامزدم بینیمو دوست نداشت افسرده شد، خودمم افسرده شدم،  بینیم کوتاه و پهن شده و اصلا بهم نمیاد... بینی قبلی خودم خیلی بد نبود، عروسی رو کلا منصرف شدیم...  گفتیم مهمونی خونوادگی و ماه عسل و آتلیه.. ولی الان واسه همونم استرس دارم... فکر میکنم بریم ماه عسل بهمون خوش نمیگذره با این همه تنش که سر بینی من بوجود اومد... آتلیه هم میترسم برم.. قیافمو دوست ندارم احساس زشتی میکنم،  بهم بگین چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخاطر دماغ عروسیتو کنسل کردی عی بابا اینقدر ارایشت میکردن ک دماغ فابریکا عملی در میومد مال تو ک عمل گرده بود خوشگل میشدی

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

شما میگی یه ماهه عمل کردی خیییلی زوده که در مورد بینیت نظر بدی صبر کن جا بیفته حتما بهتر میشه .به نظرم عروسیت و عقب بنداز حداقل سه چهار ماه دیگه .حتما بهتر میشه

دلم گرفته از این طعنه های مردم شهر         چقدر خسته ام آ

وا شوهر غلط کرده مگه اولش ندیده بود چه حرفا 😐

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

عزیزم منم که عمل کردم خداوکیلی تا چندماه واقعا افسرده بودم حس میکردم خیلی بیریخت شدم و اصلا تو جمع نمیرفتم .....

میدونی عمل بینی هرچی بگذره خوشگترمیشی و جا میوفته ...پف .و ورماش میخوابه .

احتمال میدم شمام حساس شدی .

نگران نباش ...خیلیا این حس اشتباه رو داشتن .

2706