2733
2734

سلام گلای من

از این گروها ک ختم قران دعا میزارن

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

💎تو گروه چله

🍀 انواع چله ها(سوره یس.سوره واقعه.زیارت عاشورا.حدیث کسا.سوره حشرو...)

🍀دعاها(توسل.ندبه.کمیل.جوشن کبیر.سمات.مشلول.زیارت جامعه و...)

🍀صلوات هدیه به 14معصوم

🍀ختم قرآن (به صورت حزبی.جزئی وصفحه ای)

🍀ختمهای ویژه برای حاجت روایی اعضا

و...

برگزار میشود 

🌸🌸لطفا عضو گروه بشید بهتون قول میدم پشیمون نمیشید🌸🌸

تشکروسپاس بیکران

https://t.me/joinchat/DCoAgkp5UnXwmTaeQvAsuQ

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
ممنونم من ببرید ترخدا😕😕

بیا خصوصی لینک بدم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2738
درخواست دوستی میدم اگه دوست داشتی شماره مو میدم وادت میکنم 

سلام خانمهای گل 

منم تو تل گروههای ختم قرآن و دعا دارم که شرکت میکنم و بهره مند میشم ،خدا خیر بده همه شونو 🌹

فقط یک تجربه ای دارم خواستم شماهام بدونین

چن ماه پیش تو همین نی نی سایت ،من مشکلی که برام پیش امده بود رو گفتم .

خانمی آدرس گروه ختم سوره ای از قرآن رو دردربه تل گرام به من دادن و منو تو گروه بزرگشون که خودشم مدیر بود بردن . 

یک مدت بعد که به قول معروف کار به استخوان بنده رسیده بود ،تو همون تل گرام به اون دوست نی نی سایتی ،پیام دادم و خواستم از اعضا گروه بخوان برا منم دعا کنن و فلان ...

که اون خانم مدیر گروه شماره ای بهم دادن و خیلی تعریف و تاکید کردن که فلانی فردی بسیار معتبر و دارای مقامات و فلانه ،مشکلت بدست اون حل میشه 

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》

منم بعد مدتها بالاخره به شماره اون آقا پیام دادم و ازشون کمک خواستم

ولی برخلاف انتظارم ایشون گفت باید بینمون محرمیت بخونیم تا من بتونم کمکت کنم 

ازشون خواستم همین پیامکی سوالاتشون بپرسن منم جواب بدم ولی اصرار میکردن که حتما زنگ بزنم و محرم بشیم بعد ...

2706