2726
عنوان

کیا 25سالشونه و مجرد و هنوز از پدر حرومزاده شون کتک و فوش میخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 2364 بازدید | 73 پست
کودک آزاری🙄🙄🙄🙄 عزیزم بهش میخندن 25 سالشه بگه بابام کودک ازاری میکنه؟😳😳 کودک ازاری واسه اونای ...

نمیدونم والا ،اخه بچشه دیگه

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد معتاد ب شیشه یا الکلیه

ن نیست اشغال من خودم چند ماهی رفتم. سرکار همه پولامم ریز ریز ازم گرفت ده‌ساله یه دونه روسری واسم نگرفت از پولش. زیر نور لامپ صد کوچیک نشستم داشتم واسه آزمون استخدامی ک. هنوزم خبری نیست میخوندم اومد بهم. گفت ج. ن د. ه بعدش جیغ زدم.گریه کردم رفت چوب بزرگ واسه تی بود آورد زد مادر خراب

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 
حجر ینی دوره ای که با سنگ نوشته به هم پیغام میدادن و با دود و اینا به هم علامت میدادن.با برگ خوونو م ...

از توضیحات کامرتون سپاسگزارم  

2728

بیکاری؟

خاستگار داری؟ 

من 26 ام پدرک کتکم نمیزنه ولی دیگه از ذست خانوادم همه جوره عاصی شدم همه جوره حتی ی هزاری هم بهم نمیده 

از رو اجبار میخوام با کسی ازداج کنم که ی درصدم خوب و عادی نیست 

اگه خاستگار ذازی ازدواج کن برو 

بیکاری؟ خاستگار داری؟  من 26 ام پدرک کتکم نمیزنه ولی دیگه از ذست خانوادم همه جوره عاصی شدم هم ...

ن ندارم سگ. هم از ده کیلومتری خونه ی این رد نمیشه چ برسه ب اینکه بیان خاستگاری 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 
فک کن مثلا یه آقایی چهل ساله  باباش کتکش بزنه زنگ بزنه کودک ازاری چون بچه باباشه😁😁کودک ازاری ...

خخخ اره دیگه این نمیشه

این سری اگه زدت زنگ بزن اورژانس اجتماعی. توی کودک شو هم گفتن هر بچه ای ک از پدرمادرش همش کتک میخوره زنگ بزنه اورژانس اجتماعی میان میبرنش.  بزن گوگل شمارشو ببین یادم رفته

2706