2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای من ۱۷ رفتم ۴۵ بود😐😐😐😐😐

هفته ی ۱۲ ، ۳۱ بود اصلا نمی دونم چرا بهو اینجوری شده!!!!

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
واقعا؟؟؟

خوبه ولی باز مراقب باش بالاخره با بالارفتن ماه حاملگی بهش فشار میاد

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

منم۳۳بود،دکترنگفت بده یاخوبه،منم کارای عادیمومیکردم،توی هفته۳۰دل دردبدی گرفتم گفتم حتماسرویکسم کوتاه شده رفتم سونوی واژینال ۴۰شده بود،درکل باید یکم توکارکردن و دولا وراست شدن رعایت کنی تابارتوبه سلامت زمین بذاری

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
منم۳۳بود،دکترنگفت بده یاخوبه،منم کارای عادیمومیکردم،توی هفته۳۰دل دردبدی گرفتم گفتم حتماسرویکسم کوتاه ...

طول سرویکس که هرچی پایین بیاد خطرش بیشتره برای شما که بالا رفته بود خوبه پس 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....

عزیزم 33 خوبه نرماله از 25 به پتیین سرکلاژ میکنن و از 30 به بالا میتونی عین ادم عادی زندگی کنی من سر هر دوتا بچم بین 30 تا 31 بود و خونمم طیقه سوم با پله محل کارمم طبقه دوم با پله و کارمم سنگین هیچی نشد 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706