2733
2734
عنوان

دلم ی خواب عمیق میخواد از جنس مرگ...

818 بازدید | 31 پست

از وقتی چشم باز کردم فقط ترس و اضطراب و استرس و دیدم ... روزای تلخ وسیاه

تمام خاطراتم از بچگی بدن کبود مادرمو اشکاش از سر بیکسیه...

هیچ وقت یادم نمیاد توی این ۲۵ سال زندگی ک کرده باشم ی بار از ته دل و با صدای بلند خندیده باشم

خیلی خستم ... دیگه نمیکشم ، خستم از بس ادای ادمای قوی و محکمو دراوردم خستم از تکیه گاه بودن خدایا دیگه بسه...

اگه این زندگی باشه... اگه این سهمم از دنیاست... من از مردن هراسم نیست... یه حسی دارم این روزا... که گاهی با خودم میگم... شاید مردم حواسم نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخی اینجوری نگو زندگی زیبایی های خودشو داره

ولی برای من دیگه هیچ زیبایی نداره دنیا لبخندمو ازم گرفته

اگه این زندگی باشه... اگه این سهمم از دنیاست... من از مردن هراسم نیست... یه حسی دارم این روزا... که گاهی با خودم میگم... شاید مردم حواسم نیست...

زندگیه من سراسر درد هر ورشو نگاه میکنم دلیل واسه غصه خوردن هست

2738

خسته سدم از بس خدا خدا کردم دیگه روم نمیشه خواسته هامو به خدا بگم حس میکنم بیخیالم شده

ولی برای من دیگه هیچ زیبایی نداره دنیا لبخندمو ازم گرفته

ما هر کاریم کنیم نمیتونیم کسیو درک کنیم شاید به ظاهر بگیم اره و درکت میکنیم ولی تا کفشای طرف و نپوشیده باشیم و راهیو که اون رفته باشه رو نرفته باشیم نمیتونیم کسیو درک کنیم 

عزیزم انشالله که یه اتفاق خوب کل زندگیتو عوض کنه

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   

از بچگی توی ی خوانواده انرمال بزرگ شدن خیلی سخته

منو خواهر برادرام توی این زندگی سوختیم... انقد دردام زیادن ک حتی نمیتونم بگمشون اصلا نمیدونم از کجا بگمو از چی بگم

ما هر کاریم کنیم نمیتونیم کسیو درک کنیم شاید به ظاهر بگیم اره و درکت میکنیم ولی تا کفشای طرف و نپوشی ...

ممنونم عزیزم

همه دردام ی طرف بیماری خواهرم ی طرف من مجنون وار عاشق خواهرمم بیماریش داره از پا درم میاره داره جلوم ذره ذره اب میشه و نمیتونم کاری کنم

ممنونم عزیزم

قربونت گلم

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
2706