2726
عنوان

از دست رئیس های احمق خسته شدم

375 بازدید | 30 پست

هیچی حالی شون نیست ولی چون رئیس هستن باید بگی باشه تو راست میگی 

خسته شدم ، دیگه می خوام برای خودم کار کنم ، چرا باید به حرف آدم های بی منطق گوش کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از صبح تا شب کار می کنم ، میگه کارمون پیشرفت نداشته  ، خب دیگه چیکار باید بکنم که نکردم ، چرا ب ...

داداشه منم یمدت یجا کار میکرد هروقت میومد خونه با یه بشکه عسل نمیشد خوردتش

میگفت مرتیکه الاغ دکترا داره ولی اندازه خر نمیفهمه همشم کاراش گردنه ماست بعد میاد میگ نمودار کار افت کرده 

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
2728

ب هرحال هستن کسانی ک حرص دربیارن 😊سعی کن بیخیالی بگذری

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
داداشه منم یمدت یجا کار میکرد هروقت میومد خونه با یه بشکه عسل نمیشد خوردتش میگفت مرتیکه الاغ دکترا ...

همینن بخدا   ، همه کارو ما آنجام میدیم به نام اونها تموم میشه

از صبح تا شب کار می کنم ، میگه کارمون پیشرفت نداشته  ، خب دیگه چیکار باید بکنم که نکردم ، چرا ب ...

دلت پیش ما باشه که در آرزوی رفتن سر کار هستیم.سفت بچسب به کارت این بیرون جز بی پولی خبری نیست

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
دلت پیش ما باشه که در آرزوی رفتن سر کار هستیم.سفت بچسب به کارت این بیرون جز بی پولی خبری نیست

نه بابا هرکاری ارزش نداره به خدا منو انقدر اذیت میکنن انقدر با چشم گریون رفتم خونه که نگو  

حرفت درسته عزیزم ، ولی آدم از کار زیاد هم خسته میشه   تعادل خوبه که ما نداریم 

منم ی سری کلاسا هست مجبورم کردن برم ولی اصلا دوست ندارم مثلا از نه صب تا 3 سرکارم بعدش سه تا 9 شبم کلاسه خیلی خسته کنندس

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶
2706