2733
2734
عنوان

از لهجه کدوم استان خوشتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3041 بازدید | 202 پست

من لهجه خودمونو خیلی دوست دارم کرمانی   متاسفانه لهجه ندارم ولی یه دوستی داریم وقتی اینا حرف میزنن من کلی غش میکنم براشون

از هیچ چیز به اندازه ی امید واهی نفرت ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موقع فارسی حرف زدن بله اما خود ترکی یکی از زبانای زنده دنیاس و از لحاظ رتبه بالاتر از فارسیه و فارسی ...

ن عزیزم

فارسی تو  رنج هندو اروپایی بحساب میاد

و ترکی  ج ز مغول ها

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
😁😁 خیلی از اصفهانیا خصوصا اونایی که مثل من هیچ وقت اونجا زندگی نکردن، فقط اصلیتشون میرسه، از لهجه ...

😂🐀نریزن سرت

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2728
موقع فارسی حرف زدن بله اما خود ترکی یکی از زبانای زنده دنیاس و از لحاظ رتبه بالاتر از فارسیه و فارسی ...

🤦‍♀🏻🤦‍♀🏻🤦‍♀🏻

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738
من برام عجیبه وقتی میگن خره🐀😂

خره ینی اقا ..بزرگ

ککه ینی💩💩

بلد باشید🤣

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
لهجه مشهدیا و شمالیا

فِدات بوروم یَره

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2706