2733
2734
عنوان

یه اتفاق جالب وعجیب

302 بازدید | 18 پست

امروز خواهرم داشت تو اینستا میچرخید بعد یه فیلم دید که صدای هلیکوپتر اومد همونموقع دخترم که ۷ماهشه وبه عمرش هلیکوپتر ندیده تو آسمون دنبالش گشت برامون خیلی عجیب بود این رفتارش البته چند مدته رفتارای عجیبی اتجام میده دوروز پیشم بغل شوهرم بود بردش جلو آینه یهو موزر بینی رو برداشت برد سمت بینی شوهرم اونم تا بحال ندیده بود به نظرتون دلیلش چیه 

دهه ۹۰ است دیگر

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از کجا میدونی ندیده خو بچه کنجکاوه بعدشم صدا اومده هی داشته دنبال صدا میگشته.اینا کاراییه ک همه ی بچه های دنیا انجام میدن.حالا تهش نرسی ب این ک بچت باهوشه.وقتی رفت مدرسه اون موقع مشخص میشه 

فکر میکنی تا حالا ندیده. احتمالا توی تلویزیون دیده. بچه‌ها هر چیزی که میبینن عین دوربین فیلمبرداری ثبت و ضبط میکنن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2738
از کجا میدونی ندیده خو بچه کنجکاوه بعدشم صدا اومده هی داشته دنبال صدا میگشته.اینا کاراییه ک همه ی بچ ...

اتفاقا باهوشن و خیلی باید پیش اینطور بچه ها مواظب رفتار و حرفامون باشیم.من دوتا پسر دارم کوچیکه خیلی کنجکاوتره و زود میگیره مطلب رو.قشنگ تفاوتشون رو میبینم 

پسر من هیچوقت منو موقع کار با لباسشویی ندیده بود

یه روز رفت سمت لباسشویی و لباسارو ریخت داخل و درشو بست و شروع کرد به ور رفتن با دکمه‌ها

من با دهن باز نگاش میکردم😐

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
پسر من هیچوقت منو موقع کار با لباسشویی ندیده بود یه روز رفت سمت لباسشویی و لباسارو ریخت داخل و درشو ...

توی تبلیغات تلویزیون دیده. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
اتفاقا باهوشن و خیلی باید پیش اینطور بچه ها مواظب رفتار و حرفامون باشیم.من دوتا پسر دارم کوچیکه خیلی ...

عزیزم همه بچه ها هوش دارن و این کنجکاوی رو دارن.ولی خانمای ایرانی همشون فکر میکنن بچشون نابغس

از کجا میدونی ندیده خو بچه کنجکاوه بعدشم صدا اومده هی داشته دنبال صدا میگشته.اینا کاراییه ک همه ی بچ ...

نه بابا مستقیم سرشو چرخوندبالا دنبالش گشت شکی ندارم که باهوشه چون دختر بزرگمم نابغست

توی تبلیغات تلویزیون دیده. 

اصلا تلویزیون ایران نمیبینیم.. فقط کارتونای خودش که شرک و اسباب بازیا و عصر یخبندانِ😑

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706