2703
2553

پدرشوهرم دوتا خونه داره یکی توشهر یکی تو منطقه گردشگری تواون منطقه ی باغ و ی زمین براخونه مسکونی ی جای دیگه ی عالمه زمین کشاورزی داره خودش بازنشسته سپاهه وسهامدارهم هست خلاصه اوضای مالیش خوبه اما به بچه هاش کمک نمیکنه ما چندوقت مستاجربودیم آخرش انقدرمردم بهش گفتن اون خونه توشهرت ک خالیه چرا نمیذاری پسرت توش زندگی کنه اونم به خاطر حرف مردم یسالی میشه اون خونه رو داده به ما موقتا اما ای کاش نمیداد میاد منو میبره خونشون هفته ای دوسه روز وایستم ک کمک مادرشوهرم باشم الان ۵روزه منو آورده شوهرمم توشهرخودمون سرکار میره هعی میگم منو ببر خونمون هعی میگه عصر عصرمیشه میگه شب شب میشه میگه صبح واقعا دیوانه شدم به شوهرم میگم بریم دوباره مستاجری اینا ک منو واس حمالی میخوان من خودم دوتا بچه کوچیک دارم شرایط مالیمونم خوب نیس ک بتونیم بریم مستاجری بخدا دیگه خسته شدم همیشه گفتم واس رضای خدا اشکالی نداره اما دیگه چقدر

بخدا خسته شدم بگین چیکارکنم دوستای گلم؟به نظرتون باید چیکارکنم تواین وضعیت؟

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

من ی اخلاق بدی هم دارم همیشه به همه کمک میکنم همیشه دیگرانو از خودم متوقع میکنم من بلد نیستم بگم نمیتونم بلد نیستم بگم خسته شدم بیشترم به خاطر اینکه خونشون دادن به ما زبونم کوتاهه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنی درازی پولی ک نمیکیره ازت کارمیکشه؟؟چقد احمقه شوهرت چرا هسچی نمیگه مگه شوهرت تو شهر دیگه زن و زندگی نمیخاد شوهرت چیکار میکنه غذا و ایناش؟؟

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
من ی اخلاق بدی هم دارم همیشه به همه کمک میکنم همیشه دیگرانو از خودم متوقع میکنم من بلد نیستم بگم نمی ...

خانومم تو ذهنت بگو پسرشه وظیفشه دفعه بدم کلمه نه رو یاد بگیر نه نمیا همسرم تنهاست نه نمیام بچه هم کوچیکن تهش میگه بلندشین که کلی طول میکشه اونم  

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
2714
بنی درازی پولی ک نمیکیره ازت کارمیکشه؟؟چقد احمقه شوهرت چرا هسچی نمیگه مگه شوهرت تو شهر دیگه زن و زند ...

شوهرم خودش میاد اینجا باز صبح میره دیروزم با مامان وباباش بحث کرد اما منه احمق گفتم ساکت باش احترام نگه دار هردومون خسته شدیم شوهرم طرف منه همیشه باباباش اینا بحث میکنه منه احمق ساکتش میکنم

شوهرم خودش میاد اینجا باز صبح میره دیروزم با مامان وباباش بحث کرد اما منه احمق گفتم ساکت باش احترام ...

ببخشید پس حقته😐

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

فکر کنم میخواد کاری کنه ک سیر بشین از تو خونشون بلند شین 

بنظرم ی خونه ارزون قیمت پیدا کن و از اونجا برو هیچی مثل عزت نفست نیست

آقو ی ضرب المثل شیرازی هم هس ک هیچی نمیگه فقط زل میزنه تو چشات
حالاکه خونه مجانی داده تو هم یه چند روزی برو کمک چی میشه

والا بابای من خونه مجانی داده ب ما. یک سر سوزن باشوهر بداخلاقم  بدرفتاری نمیکنه

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2706