2737
2739
عنوان

یه ضبط صدا مخفی میخوام برای ماشین شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 12084 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا بیکارم

نظر من اینکه اگر نمیتونید کاری کنید, نمیتونید جدا بشید یا اصلا گردن نمیگیرن, بیخیال بشید چون اینطوری هم خودتوت رو عذاب میدید هم  مردها گستاختر میشن 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
منم خیلی کنجکاوم یکی تو ماشین یاپیراهنش بذارم اون موقع اس که خیلی از چیزای مخفی اشکارمیشه😏

اره فکر خوبیه،،مثلا بزنیم ب لباس جاری😆😆

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2728

خب حالا اگه این کارا ک کردی و تهش را دراوردی بعدش میخوای چی کار کنی

اگه میتونی و شرایط ش را داری ک جدا بشی برو‌ دنبالش وگرنه خودت را خسته نکن

مگر میشود تو باشی و من آرزوی دیگری کنم😍
2738
قول داده تکرار نکنه مشاور گفت بخر ضبط کن و اگه فهمیدی تکرار کرده به روش نیار فقط مدرک جمع کن بعدش ب ...

صدا مدرک نمیشه که 😟

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706