2733
2734
عنوان

دارن واسه پسر همسایمون عروسی میگیرن فوت کرده 😭😭😭😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 90 پست
یعنی چکار میکنن که عروسی میگیرن وقتی فوت کرده ؟خدا رحمتش کنه 

واسش ماشین گل میزنن الان یکیو اوردن داره میخونه شاه دوماد...کِل میزنن.حیف که نمیشه صداشونو گذاشت اینجا

گوسفند اوردن بکشن جلوش🤕🤕🤕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براش فاتحه خوندم ، خدا صبر خانواده اش بده ، ادم که جوانی میمیره پاکتر از دنیا میره اخر همه مردنه ، فقط دلم برای پدر مادرش میسوزه داغدارشدن خدا نصیب هیچ پدر مادری غم اولاد نکنه😔😔😔

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
چه كار بيخود و زجرآوري!! ميخوان خودشونو اذيت كنن؟ برن براش خيرات بدن. يه غذاي خوب بدن دست مردم ...

بخاطر دل خودشون میکنن چون آرزوی عروسیش رو داشتن .خیرات که صد البته بهتر مسلماً

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
خدا رحمتش کنه  حتما  یه حالت خیلی یدی بهم دست میده وقتی تومراسم کسایی که ازدواج نکردن ...

یه دختری هم بود نامزدش فوت شده بود لباس عروس پوشیده بود فیلمش هم تو اینستا بود

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2738
خدا بیامرزتش

ممنون عزیزم .خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه . همسایه استارتر رو هم بیامرزه

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

ببخشید این وسط من اینو میگم

منظور از ناکام یعنی زن نداشته زن گرفتن یعنی به کام رسیدن!😎عجب چیزی هستیم ما😆

خدا رحمتش کنه مرگ جوون میشنوم دلم میلرزه خدا بهشون صبر بده

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706