2737
2734
عنوان

بهترین کتابی ک تا الان خوندین💜📚

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمس عشق مجازی مولوی هست و همجنس باز ک هردو ب تصوف اعتقاد دارن 

این شایعه ای هست که چون این دو دوست خیلی صمیمی بودن و دشمنای ریادی هم داشتن پخشش کردن و همچین چیزی نبوده البته ک ما تو ذهن مولوی و شمس نبودیم و حتی حتی اگر همجنسگرا هم بودن دلیلی بر قضاوت ما نمیشه چون عشق عشق هست 

البته ک بنظرم این برداشت دشمنانشون بوده😊

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
رمان هایی ک براساس واقعیت باشه رو بگین

نمیدونم والله کتاب زیاد میخونم ولی ب این عنوان ک ببینم براساس واقعیته یان توجه نمیکنم😅

ولی کتاب ملت عشق رو بخون

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
2728
این شایعه ای هست که چون این دو دوست خیلی صمیمی بودن و دشمنای ریادی هم داشتن پخشش کردن و همچین چیزی ن ...

اینک همجنسباز بودن و همجنس گرا توی گفته ی ها شمس هزاران بار با منابعی ک بدست رسیده ثابت شده 

برای کسی ک دین براش مهم نیس میتونه علاقه داشته باشه ب این کتاب و ب تصوف 

کاری ندارم ولی همجنس گرایی یا بازیشون ثابت شده حالا شما دوست دارین مشکلی نداره بهرحال هرکی علایقی داره

اینک همجنسباز بودن و همجنس گرا توی گفته ی ها شمس هزاران بار با منابعی ک بدست رسیده ثابت شده  ب ...

چجوری ثابت شده؟ خودشون از قبر اومدن بیرون و اعلام کردن  یا شاهدایی داشتن ک همجنسگرایی این دوتا رو دیده بودن؟ فقط میگم تا وقتی خودشون نبوده باشی و خدا نباشی نمیتونی قضاوت کنی😊 

واگرم علاقه ای ندارید علاقه دیگرانو زیر سوال نبرید💜

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
ابله  دنیای سوفی  رمان هم ویلای وحشت

ویلای وحشتو دانلود کردم جرات ندارم بخونمش همش تو خونه تنهام آخه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
چجوری ثابت شده؟ خودشون از قبر اومدن بیرون و اعلام کردن  یا شاهدایی داشتن ک همجنسگرایی این دوتا ...

تو گفته هاشون ک منابع معتبری ک هست از اشعار مولوی مگه اینها با این منابع شناخته نشدن؟ 

2738

۱۹۸۴جورج اورول فوق العاده س

مردی که میخندد ویکتورهوگو👌😍

ونیچه گریه کرد کتابی فلسفی روانشناسی

اناکارنینا داستان عشق وخیانت

کنیزملکه مصر داستان قدرتمندترین ملکه مصر سرگذشت وعاقبتش‌

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

من زنده ام.دخترشینا.زیتون های سرخ.دا

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
این شایعه ای هست که چون این دو دوست خیلی صمیمی بودن و دشمنای ریادی هم داشتن پخشش کردن و همچین چیزی ن ...

دقیقااستاد مامیگفت عاشقش بوده نه اینکه رابطه و...داشتن مثل ماکه بلاخره تو یه برهه ای اززندگیمون ازیه دختربیشترازهمه خوشمون میادوحتی عاشقشم میشیم عاشق رفتاروطرزحرف زدن و...نه برای رابطه و...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

استخوانهای دوست داشتنی

گرگ ومیش هم قلم نویسنده اش عالیه گاهی حالم خوب نیست یه صفحه ازش روباز میکنم همینجوری میخونم خیلی عالیه کاش میشد از حافظم پاکش کنم دوباره بخونمش😊

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

الانم دارم مردی به نام اوه میخونم جالبه برام 😍

هرگز رهایم مکن

ناتوردشت

دلتنگی های نقاش خیابان چهل و یکم

چوب نروژی،کافکا در کرانه، به اوای باد گوش بسپار

انسوی بهشت

نادیا

نور مهتاب ویلیام فاکنر

اسب ادم جان اپدایک

اینها اکثرا رئال بودن ولی خودم جناییم خیلی دوست دارم اکثرا از اگاتا کریستی و چندلر

2706