2733
2734
عنوان

دکتر خوب بیمارستان بقیه الله برای زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 106143 بازدید | 149 پست
سلام عزیزم من خونم شهرستانه و میخواییم انشاءالله واسه بارداری اقدام کنیم سوالم اینه که میشه نزدیک زا ...

نیاز به نامه نیست گلم.باید ماه های آخر بیای درمانگاه پیش هر دکتری که میخای پرونده تشکیل بدی .همون هفته 35به بعد بیا.دکتر کاشانی زاده اگه مشمول این قانون بازنشسته ها بشه فک نکنم بتونه بیاد دیگه.البته ننمیدونم به هر حال باید زنگ بزنی وقت بگی براش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز هزینه زایمان با تامین اجتماعی چقدره؟ واینکه چه مدت باید بری برای زایمان وقت بگیری؟ ...

سلام عزیزم.بقیه الله با تامین اجتماعی 50_50هست .یعنی 50%میگیره.زایمان و سزارین جفتشم 4و خورده ایی با ی کم اختلاف.ماه قبل زایمانتم بری قبول میکنن.هر چند اوه از اول بری زیر نظر ی دکتر خیلی بهتره 

2728
سلام خانوما.من پرستار اطاق عمل بقیه الله هستم.با همه دکترایی که گفتید کار کردم .اگه کمکی خواستید در ...

سلام عزیزم .

من زایمان قبلیم بیمارستان ولیعصر ناجا بوده اما اصلا راضی نبودم اینبار میخوام بیام بقیه الله الان هفته 6 هستم 

میشه راهنمایی کنین کدوم دکتر بهتر وقت میده و تخصص بیشتری داره؟

سلام خانوما.من پرستار اطاق عمل بقیه الله هستم.با همه دکترایی که گفتید کار کردم .اگه کمکی خواستید در ...

سلام ببخشید میخواستم بپرسم دکتر لیلا شکری برای زایمان خوب هست؟؟؟

2738
سلام عزیزم . من زایمان قبلیم بیمارستان ولیعصر ناجا بوده اما اصلا راضی نبودم اینبار میخوام بیام بقیه ...

سلام عزیزم .به سلامتی.مبارکه.بیشتر دکترای اونحا خوبن.من دکترحاجی علی اکبر؛دکتر بهفر؛دکتر حیدری؛دکتر فقیهی و دکتر کاشانی زاده رو معرفی میکنم.هر کدوم دوست داشتی برو.دو تای اول وقت دهشیون بهتره.جوان هستن ولی کارشون عالیه 

سلام عزیزم .به سلامتی.مبارکه.بیشتر دکترای اونحا خوبن.من دکترحاجی علی اکبر؛دکتر بهفر؛دکتر حیدری؛دکتر ...

عزیز دلم ممنونم از پاسخ گوییت .

خدا خیرت بده .

من رفتم سایت بیمارستان بقیه الله فقط دکتر شیشه گر و بهفر وقتش خالی بود واسه هفته بعد وقت گرفتم .

شما زایمانتون پیش دکتر حاج علی اکبر بوده ؟؟ میشه بهشون اعتماد  کرد ؟؟ 

ممنون از راهنماییتون .

بله .خیالتون راحت .این دکترهایی هم که گفتی عالین.با خیال راحت برو پیششون

عزیزم ببخش کلی وقتتون رو گرفتم .اخرین سوالمه دیگه .

نظرتون درمورد دکتر الهه ثناگو چی هست ؟؟ کارشون خوبه ؟

بازم شرمنده .

سلام دوستان من تازه اقدام به بارداری کردم یکی دو  جلسه  پیش خانم دکتر ارزو اسماعیل زاده رفتم ولی نمیدونم دکتر خوبی هست یانه ؟کسی این دکتر رو میشناسه میتونید کمکم کنید ؟؟

سلام خانومی من تازه اقدام به بارداری کردم و از دکتر ارزو اسماعیل زاده وقت گرفتم میتونی کمکم کنی بدونم چطور دکتری هستن ؟خیلی ممنون

2706