2726
عنوان

ب دعا نویسی اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 55 پست
من خودم یاسوج هستم اینجا خیلی زیاد انجام میدن

کارشون خوبه؟؟؟منم دنبال خوبشم میشه شماره ای چیزی ازش بدی

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی ب اعتقاد هرکسی مونده ولی من چون دیدم اعتقاددارم شوهرم توشهر دیگه ای کارمیکرد ک بیکارشد اومد شهرخودمون 6ماه تو خونه بود و شهرخودمونم ک اصلا کار نداره منم امتحانی به یکی گفتم بنویسه طرف هندی بود باورکنین دعارو ک اورده بودم خونه همون روز شوهرم گف تو همین شهرمون کارم جورشده

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
تلفنی جواب نمیدن اکثرشون.کارت چیه

درخواست دوستی میدم قبول کن

2728
منظور من این نبود ک بریم پیش شخص خاصی ک خودشو متخصص میدونه منظورم این بود از نت پیدا کنیم و خودمون ب ...

میخوای از نت پیدا کنی حلیمه سرحانی رو سرچ کن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
بچه ها یه سوال دارم هرکی میدونه جواب بده ذوالطول ذکره یا طلسم؟ دعا واسه رزق و روزی هست فقط نمیدونم ...

آره هست انجام دادنش آسونه اما خیلی هزینه داره خودتم میتونی انجام بدی پول به کسی ندی ولی برای خودتم هزینه داره

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
آره هست انجام دادنش آسونه اما خیلی هزینه داره خودتم میتونی انجام بدی پول به کسی ندی ولی برای خودتم ه ...

پول چی. می خواستم همین کلمه رو بنویسم بزارم تو کیفم مگه اینجوری نیست؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
پول چی. می خواستم همین کلمه رو بنویسم بزارم تو کیفم مگه اینجوری نیست؟

یه چیزی که صددرصد جواب بده و نتیجشو خیلی خوب ببینی با دع ا و بخور انجام میشه

بخور اصل به سختی پیدا میشه و ۵۰۰تا۶۰۰هزارتومنه

من راجع بهش خیلی تحقیق کردم از کسی نپرسیدم انقد تو سایتای مختلف دیدم 

از چاه درت میارن میندازنت تو چاله اگه گره داشتی تو زندگیت فقط توسل کن به ائمه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
یه چیزی که صددرصد جواب بده و نتیجشو خیلی خوب ببینی با دع ا و بخور انجام میشه بخور اصل به سختی پیدا ...

اهان از اون لحاظ

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت