1351
1341
عنوان

ب دعا نویسی اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 55 پست
آره ولی اینا یجوری تبلیغ میکنن انگار دعایی ک میدن حتما نتیجه میده. مرجع اتفاقا چیز خوبیه ما ک ب تما ...

نه عزیزم دعانویسا ک تابلوئه دکان باز کردند برای کلاهبرداری از ملت

اون مراجع گرامی هم بنا بر برداشت خودشون از دین برداشتا و تفاسیر متفاوتی دارن میبینی ک هر کدومشون راجع به ی مسئله نظرات متفاوتی دارن

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 
یعنی در مورد خدای یکتا هست دیگه؟ خدای دیگه ای نباشه بیایم ابرو برداریم چشم رو کور کنیم چون می گن خی ...

نمیدونم والا اینطوری نوشته انگاری

وقتی میگه خدای تعالی منظور الله هس دیگه 

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
من خودم یاسوج هستم اینجا خیلی زیاد انجام میدن

کارشون خوبه؟؟؟منم دنبال خوبشم میشه شماره ای چیزی ازش بدی

راهی برای چاقی صورت:روغن خراطین اصل و تضمینی خودم نتیجه دیدم میخام ب همه معرفی کنم hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊

بستگی ب اعتقاد هرکسی مونده ولی من چون دیدم اعتقاددارم شوهرم توشهر دیگه ای کارمیکرد ک بیکارشد اومد شهرخودمون 6ماه تو خونه بود و شهرخودمونم ک اصلا کار نداره منم امتحانی به یکی گفتم بنویسه طرف هندی بود باورکنین دعارو ک اورده بودم خونه همون روز شوهرم گف تو همین شهرمون کارم جورشده

راهی برای چاقی صورت:روغن خراطین اصل و تضمینی خودم نتیجه دیدم میخام ب همه معرفی کنم hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
تلفنی جواب نمیدن اکثرشون.کارت چیه

درخواست دوستی میدم قبول کن

منظور من این نبود ک بریم پیش شخص خاصی ک خودشو متخصص میدونه منظورم این بود از نت پیدا کنیم و خودمون ب ...

میخوای از نت پیدا کنی حلیمه سرحانی رو سرچ کن

عشـــق یعنــی به تــو رســـیدن،یعــــنی نفــــس کشیدن تو خـــاک سرزمینــت،عشـــق یعنــی تمــوم سالـو همیــــشه بیقــرارم برای اربعــــــینت😔😔
1348
بچه ها یه سوال دارم هرکی میدونه جواب بده ذوالطول ذکره یا طلسم؟ دعا واسه رزق و روزی هست فقط نمیدونم ...

آره هست انجام دادنش آسونه اما خیلی هزینه داره خودتم میتونی انجام بدی پول به کسی ندی ولی برای خودتم هزینه داره

عشـــق یعنــی به تــو رســـیدن،یعــــنی نفــــس کشیدن تو خـــاک سرزمینــت،عشـــق یعنــی تمــوم سالـو همیــــشه بیقــرارم برای اربعــــــینت😔😔
آره هست انجام دادنش آسونه اما خیلی هزینه داره خودتم میتونی انجام بدی پول به کسی ندی ولی برای خودتم ه ...

پول چی. می خواستم همین کلمه رو بنویسم بزارم تو کیفم مگه اینجوری نیست؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
پول چی. می خواستم همین کلمه رو بنویسم بزارم تو کیفم مگه اینجوری نیست؟

یه چیزی که صددرصد جواب بده و نتیجشو خیلی خوب ببینی با دع ا و بخور انجام میشه

بخور اصل به سختی پیدا میشه و ۵۰۰تا۶۰۰هزارتومنه

من راجع بهش خیلی تحقیق کردم از کسی نپرسیدم انقد تو سایتای مختلف دیدم 

از چاه درت میارن میندازنت تو چاله اگه گره داشتی تو زندگیت فقط توسل کن به ائمه

خدا رو شاکرم که نور امیدش رو به زندگی ام تزریق کرد و زندگی ام رو به بهترین حالت ممکن سوق داد وایمان دارم خدایی هست که میگوید ارزوی شما در صف اجابت قرار گرفته  است.. لطفا صبور باشید ...میشه واسه اینکه ارزوم از ا صف جلو بزنه و مشکل و موانع حل بشه  وحاجت روا بشم برام توحید بخونید؟💖
یه چیزی که صددرصد جواب بده و نتیجشو خیلی خوب ببینی با دع ا و بخور انجام میشه بخور اصل به سختی پیدا ...

اهان از اون لحاظ

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
1308