2726

برای منم جالبه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چطوری آخه؟

به خدا ایمان داشته باش اگع واقعا مشکل داری نمیتونی کار کنی یا کار نیس خلاصه هرکی یه جوری دست و پنجه میزنه با دستفروشی و خیلی کارای دیگه 

بعدشم خدا. روزی هرکسو میده هرروز

خدایاشکرت

بیکار یعنی همیییشه بیکار؟ اینجوری که چشمشون به دست بقیس که فقط بتونن خودشونو زنده نگه دارن من همسرم پیمانکاره گاهی پیش میاد چند ماه تو سال کار نمیکنه میگه بدنم و مغزم نمیکشه به استراحت احتیاج دارم ولی خب حسابمون خالی نیست .

خیلی سخته نقل صورتا با سیلی سرخ نگه داشتنه شاید پس انداز از قبل داشته باشند یاخانواده کمک میکنن منم شوهرم یه مدت بیکار بود ولی ازپس انداز قبلم استفاده کردیم. خیلی سخته 😐😑😕

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
به خدا ایمان داشته باش اگع واقعا مشکل داری نمیتونی کار کنی یا کار نیس خلاصه هرکی یه جوری دست و پنجه ...

هر روز میده؟ پس اینایی که رورانه تو آفریقا از گسنگی و تشنگی میمیرن چی؟تلبته تو کشور خودمون هم اینجور آدما زیادند  

هر روز میده؟ پس اینایی که رورانه تو آفریقا از گسنگی و تشنگی میمیرن چی؟تلبته تو کشور خودمون هم اینجور ...

دیگه اونجا فقر و قحطی اومده چندین ساله همه ام میدونن 

خدایاشکرت
دیگه اونجا فقر و قحطی اومده چندین ساله همه ام میدونن

جوابت خیلی قانع کننده بود  ممنون 

میگم خوب خدای اونا کیه ؟از این حرفای کلیشه ای که خدا روزی رو میرسونه خسته شدم .بعد یه عده از گشنگی می میرن یه عده از پرخوری 

جوابت خیلی قانع کننده بود  ممنون  میگم خوب خدای اونا کیه ؟از این حرفای کلیشه ای که خدا رو ...

اونا به خدا اعتقادی ندارن که بخواد روزی برسونه بعدشم مصلحتشه خودش بهتر میدونه خدایی که زبون داده به شما سه  متر یعنی بی نقصه تو کارش دخالت نکن

ضمنا خواهش میکنم سوالی داشتی درخدمتم

خدایاشکرت
2706