2726
عنوان

بیایید از حاجتروایی هاتون بگید روحیه بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 37 پست

منم با چله زیارت عاشورا حاجت گرفتم..اتفاقا اخرین روزشم به شب آرزوها برخورد ک یه نماز طولانی هم خوندم..دو روز بعد حاجت گرفتم ..البته مربوط به خودم نمیشد برای یکی دیگه چله گرفتم که خوب مزدمو دادن اونا😐😐😐😐

قانون زندگی من ساده است..بمن خوبی کنی من دو برابرش بهت خوبی میکنم🍀

تا وقت مورد نظر خدا خودش نیاد ب حرف کسی گوش نمیکنه قربونش برم ..‌ تو ی چیزی و ازش میخوای میگه چشم ولی ب وقتش 😑هیچ کاری هم نمیتونی بکنی

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه بگی چجوریه

۴۰ روز هست ختمش

روزی یکبار دعای مشلول رو باید بخونی 

ولی باید با خلوص بخونی و واقعا اعتقاد داشته باشی ک حتما حاجتت برآورده میشه انشاالله

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔
۴۰ روز هست ختمش روزی یکبار دعای مشلول رو باید بخونی  ولی باید با خلوص بخونی و واقعا اعتقاد دا ...

شما حاجت گرفتی ازش گلم؟

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
شما حاجت گرفتی ازش گلم؟

آره عزیزم

نزدیک دوسال شوهرم بیکار بود 

هرجا اسم نوشته بود قبول نمیشد

تا اینکه هنوز این چله رو تموم نکرده بود همونجا ک میخاستیم قبول شد و رفت سرکار خداروشکر

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔
آره عزیزم نزدیک دوسال شوهرم بیکار بود  هرجا اسم نوشته بود قبول نمیشد تا اینکه هنوز این چله ر ...

دعاش سخته گلم؟

نه عزیز آسونه طولانی هم نیس تو بازار بزن هس دانلودش کن

پس نیت کنم که مثلا 40 روز میخونم به نیت این مشکلم ؟ درسته این طور نیت کردن؟

2706