2726

از چه دعاها یا ختم هایی حاجت گرفتید؟من از دیروز چله زیارت عاشورا گرفتم.بیایید بگید چطور حاجتروا شدید تا ی کم روحیه بگیرم..ممنون دوست جونی ها😘😘

من حدودا دوسال پیش ختم چله دعای مشلول خوندم

واسه سرکار رفتن شوهرم ب طرز عجیبی قبل تموم شدن چله همونجایی ک میخاستیم رفت سرکار خداروشکر و از کارشم خیلی راضیه خداخودش وسیلشو سر راهمون قرار داد

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام ،از حاجت روایی بگم!

من پسرم رو وقتی باردار بودم گفتن مریصه و باید سقط کنید دوسال پیش 

توی تاپیکام هست حتما داستانمو بخونید 

دیگه باید میرفتیم برای سقط و اماده بودم ولی خیلییییی ناراحت و دل شکسته 

یه خانمی بهم گفت از امام رضا بچتو بخواه که دست خالی نمیزاره تورو 

با اینکه ادم معتقدی نبودم اما دلم لرزید و واقعا از ته دل با هق هق ازش خواستم 

بچم الان دوسالشه یعنی بیست و دوماهشه و مثل فرشته ها توی خواب نازه 

دوست داشتم فقط همینو بگم 

که اعتقاد سنگین و دعا به عربی خوندن و سفت و سخت واجب نیست 

دلت که شکست اشکت که ریخت دعات قبوله حتی اگر به زبون خودت و از راه دور و بدون دولا راست شدن باشه !

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩
سلام ،از حاجت روایی بگم! من پسرم رو وقتی باردار بودم گفتن مریصه و باید سقط کنید دوسال پیش  تو ...

وااااای عزیزم خداروشکرررر،اره دقیقا همینطوره دلت که بشکنه دعات خیلی راحت مستجاب میشه،خودمم تجربه کردم

وااااای عزیزم خداروشکرررر،اره دقیقا همینطوره دلت که بشکنه دعات خیلی راحت مستجاب میشه،خودمم تجربه کرد ...

یعنی من واقعااااا معجزه دیدم به من بیمارستان مجهزی چون صارم گفت بچت یک دست نداره،جفت کلیه ها از کار افتاده و چندین سندروم پیچیده داره گفت هیییییییچ راهی نداره مجوز سقط بهم داد توی شش ماهگی!!!

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩
چله گرفتن ربطی به پریودی نداره فک کنم ،میتونی انجام بدی

آخه تو تاپیکایی که خوندم خیلی تبصره قانون میگفتن که تو پریودی یکی باید نایبت بشه و اینا 

ولی من تصمیم دارم دلی بخونم 

آخه تو تاپیکایی که خوندم خیلی تبصره قانون میگفتن که تو پریودی یکی باید نایبت بشه و اینا  ولی م ...

من که تو پریودی هم چله میگیرم،دیگه نمیدونم کارم درسته یا نه،به نظر خودم که موردی نداره..

سلام ،از حاجت روایی بگم! من پسرم رو وقتی باردار بودم گفتن مریصه و باید سقط کنید دوسال پیش  تو ...

خدا رو شکر بچه ات سالمه😍 خدا حفظش کنه

منم معتقدم حاجت روا شدن به خوندن چن تا جمله عربی که اکثرا معنیشو هم نمیدونیم نیست،همین که از عمق قلبت از خدا بخوای مطمئنا جواب میده

منم یه شب که بارون شدیدی میبارید زیر بارون از ته قلبم خدا رو صدا زدم،ته دلم زار زدم و بلند بلند اسم خدا رو صدا زدم و ازش حاجت دلمو خواستم،یه ماه بعدش خدا جوابمو داد. خدا رو شکر

ایشالا همه حاجت روا بشن

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
من حدودا دوسال پیش ختم چله دعای مشلول خوندم واسه سرکار رفتن شوهرم ب طرز عجیبی قبل تموم شدن چله همون ...

میشه بگی چجوریه

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
یعنی من واقعااااا معجزه دیدم به من بیمارستان مجهزی چون صارم گفت بچت یک دست نداره،جفت کلیه ها از کار ...

خداروشکر خیلی خوشحال شدم 

بچه سالمه سالمه؟ پس چطوری تشخیص داده بودن 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️

نذر امام جواد ع کردم که زمان عروسیم توخونه ام باشم اخه خونه گیرمون نمیومد توزمان عقد و سال بعدش رفتم مکه بجای جشن عروسیم  واومدم سرزندگیم همون روز روزتولد امام جواد بود 

2706