2703
2553
عنوان

کاربری ترانه پاییزی متاسفم برات

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اولا اگر میخواستم جو رو متشنج کنم قفلش نمیکردم ک مث همین دوستانی ک پایین پستت اومدن راجع ب من گفتن، ...

اگر به حلال کردن باشه،

من نباید حلال کنم که نمیکنم،شما بد منو نوشتی بعد قفل کردی،

من بدتو نگفتم جواب سوالاتو دادم گفتم از چی داری میسوزی که هوار زدی اسممو ؟! 

من تگت کردم قفل نزدم بیای حرف بزنی،کسی راجبت نگفته،خودت باعث شدی،

روایت ربط داشت بهش مگه نهایت ربط بدی،

خانم قبل اینه بیای مظلوم بشی به حرفات فک کن،

الله و اعلم،

من حلالیت می طلبم ازت با اینکه حرفی بت نزدم فقط جواب سوالاتو دادم،

کلمه ماست مالیت اشتباه بود،

خاله زنکی خوشم نمیاد ،کارت زشت بود،یاعلی

یه صلوات بفرس خدا حاجتمو بده،به لطف امام زمان
2714
اولا اگر میخواستم جو رو متشنج کنم قفلش نمیکردم ک مث همین دوستانی ک پایین پستت اومدن راجع ب من گفتن، ...

ممکنه اینجا کسی و حلال نکنی کسی جای دیگه حلالیت نکنه ببخش تا خدا ببخشه منم حلال کنید نمیدونستم موضوع چیه اصلا نباید میومدم الان هم ناراحتم که خدا نکنه نبخشم 🤝😍😍😍

قرآن نماز همه کار میکنم فقط حجابم بده ایا بنظرتون خدا میندازم جهنم مسیحیت یا بعضی مسلمانان درسته بد ...

عزیزم من نمیدونم میندازه جهنم اما میدونم اگاهانه داری یه فعل حرامی رو انجام میدی اثرات وضیعیش چ تو این دنیا چ تو اون دنیا گریبان گیرت میشه! و اینکه حجاب بعد اجتماعی داره باید جواب خیلی ها رو اون دنیا داد! 

قطعا منم فعل حرام اگاهانه دارم چون هوای نفس غلبه میکنه! و ادم میدونه ک نباید بکنه میکنهر! 

در ضمن شما ک اینقدر ب خدا وصلی قطعا یه روزی بسبب ارتباطتت با خدا ب این میرسی ک حجابتم درست کنی

عزیزم من نمیدونم میندازه جهنم اما میدونم اگاهانه داری یه فعل حرامی رو انجام میدی اثرات وضیعیش چ تو ا ...

منو خدا یه قول قرار هایی بستیم که اگه خدا قبول کنه چشم پوشی میکنه انشالله ممنونم از توضیحات مهمت🧚‍😻

2706