2703
2553
عنوان

کاربری ترانه پاییزی متاسفم برات

562 بازدید | 40 پست

اینو نوشتیم قفلش کردی...جوابتو بخون،جو متشنج نکن،

اولا که روایت رو اشتباه گفتی امام رضا نبود با همین اطلاعات کج و کوله مردم رو گمراه میکنید! 

دوم اصل روایت ربطی ب اون تاپیک نداشت 

سوم استارتر اون تاپیک اصلا غیبت نکرد 

چهارم اگر معتقدی غیبت کرده نصف تاپیکهای اینجا به همین سبکه بپا دامنت الوده نشه! 

سوم با کاربری مثلا مذهبی نما اومدی یه چیزی رو ماست مالی کنی بری؟! 

پنجم هم دقیقا بخاطر عدم عصمتمون باید رعایت کنیم. ( در جواب اونجایی ک گفتی ما بالاتر از امام معصوم نیستیم

۱.گفتم که یا امام رضا یا امام دیگه،

من کسی رو گمراه نکردم هرکسی خاست می‌تونه ازم بپرسه،صبح کامل می‌نویسم

۲.من امام رو گفتم چشمش رو پوشوند از فاحشه که به گناه نیفته اون خانم هم از حیا صحبت کرد

۳.غیبت یعنی چی؟ میشه بگی ؟ یعنی پشت سرش حرف زدن در حضورش نبودن،گفت ذاتش اینه و حیا کجا رفته

۴. من از گفته ی اون خانم گفتم که اسلامو حجاب می‌دونه چیزای دیگشو ندید گرفته الان،

۵. من با کاربری مثلا مذهبی؟ من اسممو این خاستم بزارم، یعنی فول مذهبیم؟ شما منو میشناسی اصلا؟ تایپیکو خوندی که چیو بزنی تو سرم؟

۶.معصومین خیلی باید قانون مند باشند ،به مسائلی دین من منظورم این بود،

حداقل مثه بچه ها زنگو نزن فرار کن،حرف میزنی تگم میکنی فرار میکنی؟

از کجا میسوزی؟ نمیشه بجا باشیو انقد نسوزی؟ 

یه صلوات بفرس خدا حاجتمو بده،به لطف امام زمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارزششو ندارع عزیزم ک بخاطر یه عده گزاف گو اعصاب و روان خودتو خراب کنی گلم😘

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤
2456
نمیدونم قضیه چیه ولی یه حسی بهم میگه حق با شماست!   اول صبحی اعصاب خودتونو خورد نکنین

یه تایپیکو دیگه صحبت میکردیم که این خانم اومد یه تایپیکو را انداخت چند تا چیز بهم گفتو قفلش کرد،

اون بالاییها سوالاش 

اینا که شماره داره جواب من،من اصلا صحبتی نکردم باهاش،تبادل نظر کردم همین،

هاذافاذادیشبم همین موقع هابودیه خانومی به یه کاربردیگه گیرداده بوداینهافازشون چیه    

نمیدونم،ایناکه نمیدونم معنی تبادل نظر چیه چرا میان تایپیک؟ 

نمیدونم منکه نمی‌شناسمش اما خداببخشتش،

2714

دوستان اسلام که حجاب نیست ممکنه یه مسیحی بهتر یه شیعه باشع

میگه خدا کدوم رو به بهشت میبره

۱مسیحی که کمک می کند و اخلاق خوبی دارد صدقه میدهد و کار خیر میکند

۲ کسی که قرآن می خونه چادر میزنه ولی حرف بد میزنه دیگران اذیت میکنه صدقه نمیده کدوم لطفا🤨🤨من خودم ادم شیعه هستم عاشق ۱۴ معصوم کمک میکنم .. فقط حجابم خوب نیست یعنی واسه این خدا میندازم جهنم خدا میگه با کار خوب اعمال بد تو بپوشان حجابم بده با کار خوب میپوشونم خدا الرحمن الراحمین هست انقدر مهربون که نمیشه تصور کرد 

قرآن نماز همه کار میکنم فقط حجابم بده ایا بنظرتون خدا میندازم جهنم مسیحیت یا بعضی مسلمانان درسته بد حجابن ولی نیت پاک دارن ولی بعضی ایرانی ها موهاشون میندازن بیرون خود نمایی اینم نگفتم که از حجاب دورتون کنم اگه اشتباه گفتم امیدوارم خدا ببخشم

اولا اگر میخواستم جو رو متشنج کنم قفلش نمیکردم ک مث همین دوستانی ک پایین پستت اومدن راجع ب من گفتن، نیان بهت بد و بیراه بگن و یا لازم باشه براشون توضیح بدم ک غیبتت بشه ! تاپیک های خودمم ب خاطر کس دیگه ای قفل بوذ اگر نه خودم میدونستم شما جوابمو میدی

دوما تاپیک جدا زدم چون اون تاپیکی ک داشتی قفل بود

سوم الان شما غیبت منو نکردی؟ 

چهارم من اصلا با تاپیک قبلیت کاری ندارم و نداشتم و منظورم از ماست مالی همین موضوع حجاب بود ک اومدی باغیبت قروقاطیش کردی! 

پنجم تاپیک قبلیت رو الان یادم میاد خیلی وقت پیش ها دیدم اما نظر نذاشتم یا اگر گذاشتم تمام تلاشمو کردم تو محکوم نشی. (الان یادم نمیاد نظر دادم یا نه خودت بگرد) چون با خودم گفتم ادم تا جای کسی نباشه نمیفهمه! 

بعدم سعی روایت میگی اولا مرتبط باشه ثانیا متقن! 

حلال هم نمیکنم ک اولا تاپیکتو طوری زدی ک مردم دور خودت جمع کنی دقیقا کاری ک من نکردم... 

و بازم حلالت نمیکنم ک پشتم حرف زدی. 

راستی تو اون تاپیکم داشتم برات مینوشتم استارترش قفل کرد! شاید اگر ندیده بودم اصلا کار ب اینجا نمی‌کشید 

و من الله توفیق 

اولا اگر میخواستم جو رو متشنج کنم قفلش نمیکردم ک مث همین دوستانی ک پایین پستت اومدن راجع ب من گفتن، ...

بچه ها لطفا دعوا نکنین خدا بدش میاد لطفا اگه میشه به همون خدای که دوسش دارین تمامش کنین که غیبت هم نشه

2706